#DeadlineDay - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#DeadlineDay

Davinson Sanchez geldi işte.

Aurier sanırım rest çekmiş o kötü oldu. Aslında başka transfere ihtiyaçları yok kadroları bayağı iyi.

Tamam sanchez sağlam, potansiyelli biri. Ama spurs'lüler daha net transferler bekliyorlar. Bir ara oyuncular bile açıklama yapmışlardı. 'Böyle giderse be uzarız, ne de kısalırız. Transfer şart' diye.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Draxler ismi geçiyor, iyi iş olur ama olur mu göreceğiz.

Dortmund almalıydı aslında.

Draxler cok iyi olur evet. Bence PSG de kalirsa kendine yazik eder, o cocuk yede oturacak birisi degil. Iyi topcu mutlaka oynayacagi bir yere gitmeli.

Dortmund alir diyordum ben de ama Yarmolenko sonrasi bilemiyorum artik. Ellerinde Reus, Pulisic,Yarmolenko ve Schürrle var kanat olarak. Ama Reus ve Schürrle habire sakatlanan adamlar.

Ha bu arada City den Jadon Sancho'yu almaya calisiyorlarmis Alman basininda gördüm demin.

Tamam sanchez sağlam, potansiyelli biri. Ama spurs'lüler daha net transferler bekliyorlar. Bir ara oyuncular bile açıklama yapmışlardı. 'Böyle giderse be uzarız, ne de kısalırız. Transfer şart' diye.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Olm kimin yerine adam alıcan belki Dembele yerine birisi gelebilir ki o da muazzam oynuyor.

İleride Alli, Eriksen, Kane, Son, Lamela var üstüne Janssen var. Sol bekleri iyi stoperleri iyi Wanyama müthiş.

Sağ bek lazım.

Üst Alt