DeAndre Yedlin: "Çok önemli bir üç puan sahadan ayrıldığımızı düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DeAndre Yedlin: "Çok önemli bir üç puan sahadan ayrıldığımızı düşünüyorum"

7f0aa6bc50a046c2a3f19dad5f5852e2.jpeg

Futbolcumuz DeAndre Yedlin, Süper Lig’de 1-0 kazandığımız Aytemiz Alanyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Zor bir deplasmandan önemli bir üç puan aldıklarını söyleyen Yedlin, “Çok zor bir deplasmandı. İlk defa Alanyaspor deplasmanına çıktım. Arkadaşlarım bahsettiler bana. Hocamız bizi en iyi şekilde hazırladı. Takım arkadaşlarım çok zor bir maç geçeceğini söylemişti. Hakikaten öyle oldu. Alanyaspor’u tebrik ediyorum.Bizim işimizi çok zorlaştırdılar. Maçın belli bölümünde istediğimiz gibi oynayamadık. Oynaması gerektiği gibi oynadık. Maçın bazı bölümlerinde biraz defansif kaldığımız oldu. Yapılması gereken o anda buydu. Hep beraber son dakikaya kadar koştuk ve mücadele ettik. Çok önemli bir üç puan sahadan ayrıldığımızı düşünüyorum.” diye konuştu.

galatasaray.org

Savunmada adam paylaşımı konusunda ciddi sıkıntısı var zor maçlarda linnes daha iyi bir tercih ama attığı pas da cidden muazzamdi.. Alanya çok sıkıntılı bir rakip nispeten kolay maçlarda yedlinden umutluyum epey katkı saglayacaktir

Savunmada adam paylaşımı konusunda ciddi sıkıntısı var zor maçlarda linnes daha iyi bir tercih ama attığı pas da cidden muazzamdi.. Alanya çok sıkıntılı bir rakip nispeten kolay maçlarda yedlinden umutluyum epey katkı saglayacaktir
Bence Linnes’ten her yönüyle daha iyi defansı kötü desekte Linnes’in hallaç pamuğuna döndüğü maçlarıda unutmadık ki Yedlin ofansif olarak çok daha efektif gördüğüm kadarı ile.

Açıkçası Pl kanatlarına karşı o kadar oynamış bir adamın defansını bundan çok daha iyi beklerdim o yüzden hayal kırıklığına uğradım maalesef ama iş görür bu yoklukta

Bence Linnes’ten her yönüyle daha iyi defansı kötü desekte Linnes’in hallaç pamuğuna döndüğü maçlarıda unutmadık ki Yedlin ofansif olarak çok daha efektif gördüğüm kadarı ile.

Açıkçası Pl kanatlarına karşı o kadar oynamış bir adamın defansını bundan çok daha iyi beklerdim o yüzden hayal kırıklığına uğradım maalesef ama iş görür bu yoklukta

Adam paylaşımı kolay asabilecegi bir sorun değil maalesef basmamasi gereken yerde basıyor tutması gereken adamı tutmuyor tabi bunu acımasızca gömmek için söylemiyorum karşında ligin kanatları en efektif kullanan takımı vardı..
Hücum yönüne kimse birşey diyemez zaten bir asisti var bir de penaltı yaptırıyordu nerdeyse ..

Adam paylaşımı kolay asabilecegi bir sorun değil maalesef basmamasi gereken yerde basıyor tutması gereken adamı tutmuyor tabi bunu acımasızca gömmek için söylemiyorum karşında ligin kanatları en efektif kullanan takımı vardı..
Hücum yönüne kimse birşey diyemez zaten bir asisti var bir de penaltı yaptırıyordu nerdeyse ..
Pozisyon sıkıntısını eforuyla kapatmaya çalışıyor zaten ki bence şu an takımdaki hiçbir bekimizinde aman aman bi pozisyon bilgisi yok.

Üst Alt