DeAndre Yedlin, Galatasaray'da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DeAndre Yedlin, Galatasaray'da İddiası

Gecen sezon cross accuracy: 21%, 28 orta acmis
Ondan onceki sezon 23%, 77 orta acmis

Yine ondan onceki sezon
73 orta acmis, 26% accuracy.

Atiyorum bi Sheffield United'deki Baldock bile gecen sezon daha fazla yuzdesi var.

Pek orta acamiyor gibi diye dusunuyorum ?

Yedlin çöp bu arada mariano heisin sol lobu dahi etmez.

Niye hep beyinden imtina etmiş topçuları kovalıyoruz takımda oyun kurucu yokken.
Orta sahanda akbaba-ömer-belhanda oynuyor :crushed: bizimkiler sağbek alıyor.

Steve Bruce ile Newcastle

icb0dw6tce861.jpg

Fatih Terim ile cosacaktir

Sezon sonu gelecekse anlaşılmasının ne manası var.sözleşmesi biten başka sağ bek bulunur.ayrıca herifi izlemedim ama hızındışında övülen hiçbir yanı yok.defansa adam alıyorsun herşeyden öte oyuncunun defansif özellikleri önemli kriterdir benim için hücum yönü işin ekstrası.o yüzden şimdi geliyorsa amenna ihtiyaç var.daha bu sezonun transferini halletmeden önümüzdeki senenin kadrosunu düşünmek ancak bizim yapabileceğimiz bir mallık

Yedlin için orta açma ozurlusu diyolar

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Linnes'ten daha iyi orta açıyor. Enerji katacaktır sağ tarafa ama keşke Lala'yı alabilseydik. Lala'dan zorlasak Mariano performansına yakın bir şey çıkartabilirdik. Geriden oyun kurarken destek olabilecek ya da hücumda oyun kurarken fark yaratabilecek bir oyuncu. Tam ihtiyacımız olan adam Lala aslında. Linnes - Şener sezon sonu gidecek ve yabancı kuralı böyle kalacaksa ne yapıp edip Lala'yı da almalılar.

Üst Alt