Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Cevap: Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Bende geleceklerini sanmıyorum.. Sonuçta bu sene UEFA avrupa ligindeyiz, keşke şampiyonlar liginde olsaydık; hem maddi hem de manevi kozlarını kullanabilseydik...

Alınırsa tabii ki süper ötesi olur ama takımdaki futbolcu ücret dengelerini de gözardı etmemek lazım...

Daha bismillah dedik arkadaşlar, Atilla abinin de dediği gibi; şirketler birleşip yeni stadımıza geçtiğimizde sanırım arkadaşların kurduğu kadrolara benzer kadrolar hayal olmasa gerek :)

Bu arada bi olay anlatmak istiyorum ki, ne kadar mutlu olduğumu bilesiniz: Geçen akşam fenerli bir arkadaşımla futbol üzerine sohbet ederken Keita hakkında "ya bu Haldun Üstünel nasıl bi adam yahu, sırf Keita için ben Lyon'u alıyordum, adam başımıza bela getirdi" laflarını duyunca içim bi hoş oldu :)

Bende geleceklerini sanmıyorum.. Sonuçta bu sene UEFA avrupa ligindeyiz, keşke şampiyonlar liginde olsaydık; hem maddi hem de manevi kozlarını kullanabilseydik...

Alınırsa tabii ki süper ötesi olur ama takımdaki futbolcu ücret dengelerini de gözardı etmemek lazım...

Daha bismillah dedik arkadaşlar, Atilla abinin de dediği gibi; şirketler birleşip yeni stadımıza geçtiğimizde sanırım arkadaşların kurduğu kadrolara benzer kadrolar hayal olmasa gerek :)

Bu arada bi olay anlatmak istiyorum ki, ne kadar mutlu olduğumu bilesiniz: Geçen akşam fenerli bir arkadaşımla futbol üzerine sohbet ederken Keita hakkında "ya bu Haldun Üstünel nasıl bi adam yahu, sırf Keita için ben Lyon'u alıyordum, adam başımıza bela getirdi" laflarını duyunca içim bi hoş oldu :)

roberto carlosu da i.üzülmezi de madara etçek bu sene:D:D

Fanatik yeni haber yazmis Galatasaray Deco'nun pesinde diye:D Ligtv 1 ay once yazmisti :D

Bir yerlerde klube kalan para 22tl diye okumustum ama simdi nerdeydi falan hic hatirlamiyorum.Bu paralarla transfer parasi cikarmak imkansiz gibi.

Dogru. Formalardan kulübe 22 tl kaliyormus. Fazla birsey kalmadigi kesin.

Kulübe katki yapmak icin kendi ürünlerimizi almamiz daha mantikli olacaktir.

14 Milyon harciyamayiz bence. Nerden gelecek bu para ? Uefa´da zaten fazla para alamiyoruz. CL´e kalsaydik olabilirdi. Ama Euro League´den fazla para gelmiyecek.

Beşiktaş'ın bu sene Şampiyonlar Ligi'nden 15 milyon Euro alacağını düşündükçe çıldırıyorum. Adamlar gidip Matteo Ferrari'ye veriyorlar bütün parayı.

Dogru. Formalardan kulübe 22 tl kaliyormus. Fazla birsey kalmadigi kesin.

Kulübe katki yapmak icin kendi ürünlerimizi almamiz daha mantikli olacaktir.

14 Milyon harciyamayiz bence. Nerden gelecek bu para ? Uefa´da zaten fazla para alamiyoruz. CL´e kalsaydik olabilirdi. Ama Euro League´den fazla para gelmiyecek.

ama yinede geçen seneki uefa gelirleri gibi değil biraz daha arttı verilen paralar

Carvalho'yu da alalım seneye transfer yapmayalım nasıl fikir ?? :) Ciddiyim..

Ben Bombaları bu sene deilde asıl seneye yapılmasını isterim...Busene ki transferler bana göre yeterli...Ama ortasaha ya 2 yönlü bir adam alınırsa off deme keydime...

Ama seneye gerçektende 1 tane Yıldız denilebilecek bir adam bekliyorum Yönetimden...Yeni stad armağanı...

Ama öyle Formsuz birisi falan değil...Tam anlamıyla komple bir futbolcu...

Artık Snijder mi olur?,Lucho gibi bir adam mı olur?, Babel mi olur?, bilemiyecem ama muhakkak alınacaktır...20 m euro bile değer:D:D:m26:

para varda biz mi alamadık? c.ronaldo yuda alacak vizyon var ama 94 m euro artı adama verilececek yıllık ücret olan olan para yok... onu da gectim bizim takımın transfer bütcesi 8-10m euro dur, yılda 2 yıldız transferini kaldırmaz...

Ben Bombaları bu sene deilde asıl seneye yapılmasını isterim...Busene ki transferler bana göre yeterli...Ama ortasaha ya 2 yönlü bir adam alınırsa off deme keydime...

Ama seneye gerçektende 1 tane Yıldız denilebilecek bir adam bekliyorum Yönetimden...Yeni stad armağanı...

Ama öyle Formsuz birisi falan değil...Tam anlamıyla komple bir futbolcu...

Artık Snijder mi olur?,Lucho gibi bir adam mı olur?, Babel mi olur?, bilemiyecem ama muhakkak alınacaktır...20 m euro bile değer:D:D:m26:

şu yeni stat, şirket evliliği gibi projeler hayata geçirilsin inşallah her sene böyle transferler yapabilecek duruma gelcez. ;)

Üst Alt