# Deco - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Deco

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Deco

vdv de ben doğuştan galatasaraylıyım gelcem diodu allahım ya... hadi deco biraz yaşlıydı ve bonservisi b ukadar değildi ama vdvnin galatasaraya gelceğini nasıl düşünüosn anlamıorm.adam en azından bi 14 15 milyon.ayrıca avrupada o kadar klüb ve bütçe varken bize mi gelcek anca kiralık gelir gelirse

vdv de ben doğuştan galatasaraylıyım gelcem diodu allahım ya... hadi deco biraz yaşlıydı ve bonservisi b ukadar değildi ama vdvnin galatasaraya gelceğini nasıl düşünüosn anlamıorm.adam en azından bi 14 15 milyon.ayrıca avrupada o kadar klüb ve bütçe varken bize mi gelcek anca kiralık gelir gelirse

bu benim düşüncem.Ayrıca o nasıl bir Türkçe?Biraz özen gösterin yazarken

Burda Türkçe'yi tartışmıyoruz.Ama doğru özen göstermeliyiz.Bu hem benim düşüncem hem çoğu kişinin mantığı...

Seninde bildiğin gibi bütçemiz VDV yi bonservisiyle almaya biraz zor yeter...

evet o konuda haklısın ama bence en mantıksızı Emana içlerinden en pahalısı odur.Adamda hersey var fizik,teknik en yararlısıda Emana olur VDV ise 1 yıl kiralık 2. yıl ise memnun kalırsak satın alma opsiyonu ile alırız ama bana fiyatı en fazla 10 olur gibime geliyor.

evet o konuda haklısın ama bence en mantıksızı Emana içlerinden en pahalısı odur.Adamda hersey var fizik,teknik en yararlısıda Emana olur VDV ise 1 yıl kiralık 2. yıl ise memnun kalırsak satın alma opsiyonu ile alırız ama bana fiyatı en fazla 10 olur gibime geliyor.

fiyatı 10 sa zaten Haldun abi 8e felan kapatır.8e vdv yi alabiliyorsan da zaten beklemezsin ama ben sanmıyorum 10 olacağını

VDVyi filan bizimkiler akıllarından bile geçirmiyordur,vdv 15 filan ediyorsa bizimkiler şimdiye kadar düşünmeden emanayı alırlardı,demekki bizim 10m verebilecek paramız yok dolayısıyla en fazla 3-4m lik ıskarta bir oyuncu alıp transferi kapatırız.

İbre Cimbom'a döndü

Inter'in hocası Mourinho, Portekizli yıldızı Deco'yu Chelsea'den ancak bedelsiz gelirse alacaklarını açıklayınca ibre Cimbom'a döndü.

Galatasaray, Deco transferini bitirmek için Chelsea ve Milan arasındaki Pirlo pazarlığını gözlüyor. İşte Londra-Milanoİstanbul üçgeninde yaşanan gelişmeler:

Galatasaray'ın talip olduğu Deco'yu gözden çıkartan Chelsea önce Inter'in teklifini değerlendirmeye aldı. Inter Teknik Direktörü Mourinho, Chelsea'ye Carvalho-Burdisso takasını önerdi ve Deco için bonservis ödemeyeceklerini belirtti. Chelsea ise, Portekiz Milli Takımı'nın iki yıldızı için Inter'den 14 milyon euro istedi. Mourinho, "Kulübümün parasını bu kadar kolay harcatmam" diyerek rest çekti. Inter'e gitmesi zora giren Deco için devreye Galatasaray girdi.

Chelsea'den Frank Arnesen ile pazarlıkları yürüten Haldun Üstünel, aynı zamanda Cristiano Ronaldo ve Mourinho'nun da menajeri olan Jorge Mendes'e "Deco'ya yıllık 3.5 milyon euro öderiz" dedi. Kadrosunda orta sahada Essien, Obi Mikel ve Ballack gibi yıldızlar olan Chelsea'de göreve gelen İtalyan hoca Ancelotti Milan'dan eski öğrencisi Pirlo'da da ısrarlı. Bu transfer de gerçekleşirse orta sahadaki şişkinlik yüzünden Deco kesinlikle elden çıkarılacak. Milan'a Pirlo için "Pizzaro+ 12 milyon euro" öneren Chelsea, Pirlo'yu aldığı anda Deco'nun Inter hayali yüzünden sümen altında tuttuğu G.Saray'ın teklifini kabul edecek.

CARRUSCA YİNE KİRALANDI

Bu arada Galatasaray'ın, geçen sezonu kiralık olarak geçiren futbolcusu Carrusca'yı Arjantin ekibi Estudiantes'e satış opsiyonlu kiraladığı öğrenildi.

Kaynak: Sabah

Burada oturup fiyat konuşmanız hele ki ; Fiyatı 10'sa Haldun Baba 8'e kapatır demeniz sadece kendinizi küçük düşürmeye yarıyor....

Soran oldumu ?? nedir yani bu ezme girişimleri ??

Renkdaş neden ezeyim :)

Bırakın bunlar yönetimin işleri...Uyduruk bir siteden alınan hayali fiyatlar üzerinden hayali indirimle iskontolar faizler hatta taksitler hiç normal değil ki...Soran olduğu içinde söylemedim zaten ;)

Ayrıca 2li konuşmalarda üslubunu düzeltirsen sevinirim :)

Renkdaş neden ezeyim :)

Bırakın bunlar yönetimin işleri...Uyduruk bir siteden alınan hayali fiyatlar üzerinden hayali indirimle iskontolar faizler hatta taksitler hiç normal değil ki...Soran olduğu içinde söylemedim zaten ;)

Ayrıca 2li konuşmalarda üslubunu düzeltirsen sevinirim :)

Aybars yanlıs anlama laflarım kişisel değil nitekim ben seni yanlıs anlamısım kusura bakma :ka05: .. 2li konusmalarda da herzaman ki gibi anadolu cocuğu üslübundayım :) :D

Bjk rüya görüyor yine önce Tevez sonra Quaresma, Van Der Vaart,Dos Santos şimdide Deco Tüpçü gaza geldi:f68.gif:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt