Deep Turkish Web - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deep Turkish Web

@İsmail Enver üstad müllerin crossdresser olmasını nasıl yorumluyorsun

5c8bdadb45d2a09c94399a84.jpg

Yaptıkları videoları iğrenç bulanları anlıyorum ama şunu gözden kaçırıyorsunuz. Bu adamların canlandırdığı tiplemelerin birebir gerçek hayatta karşılığı var. Mesela Sapık İsmet karakteri veya Entel Feridun.

Nuri Berber diye bir videoları var, işte o videoda bel altı muhabettler dönüyor. Yemin ediyorum 2-3 yıl önce gittiğim bir berber vardı. Sürekli karı kız muhabbeti döndüğü için -şöyle kaydım, böyle s...m- berberden soğudum, gitmemeye başladım.
yazın dar paça kotun altına parmak arası terlik giyip ayakları sürtüyolar mıydı yere

Nuri Berber diye bir videoları var, işte o videoda bel altı muhabettler dönüyor. Yemin ediyorum 2-3 yıl önce gittiğim bir berber vardı. Sürekli karı kız muhabbeti döndüğü için -şöyle kaydım, böyle s...m- berberden soğudum, gitmemeye başladım.
Şikeci Muharrem de gerçek al onu her tür sahtekar esnafa uyarla sen çok güzel bir insansın diye 🤣

;D

Yeşil sahaların yıldızı Thomas Müller, rol aldığı dünya kupasını anlatan 'Takım' adlı filmde, pembeye büründü.
ALMAN KADIN ELBİSESİ
FC Bayern Münih takımının yıldız forveti Thomas Müller'in filmdeki rolü, en dikkat çekici görüntüler olarak ortaya çıktı. Attığı gollerle kupa şampiyonluğunda büyük payı bulunan ünlü futbolcu Müller, "Dirndl" adlı geleneksel Alman kadın elbisesi giyip takım arkadaşlarına göbek atıyor, dans ediyor. Onların çılgınca eğlenmesini sağlıyor.

1414707179440.jpg

;D

Yeşil sahaların yıldızı Thomas Müller, rol aldığı dünya kupasını anlatan 'Takım' adlı filmde, pembeye büründü.
ALMAN KADIN ELBİSESİ
FC Bayern Münih takımının yıldız forveti Thomas Müller'in filmdeki rolü, en dikkat çekici görüntüler olarak ortaya çıktı. Attığı gollerle kupa şampiyonluğunda büyük payı bulunan ünlü futbolcu Müller, "Dirndl" adlı geleneksel Alman kadın elbisesi giyip takım arkadaşlarına göbek atıyor, dans ediyor. Onların çılgınca eğlenmesini sağlıyor.

1414707179440.jpg
Bu ne ya yakında lgbti+ mücadelesinde de goruruuz mulleri

ub.mesaji

Üst Alt