Değerli Adminimiz Danyal Artemis'in Babası Vefat Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Değerli Adminimiz Danyal Artemis'in Babası Vefat Etti

Hayrinin özel mesaj bildirmiyle gördüm başlığı. Hepinize çok teşekkür ederim. Günlerdir sayikladigi cuma gününde vefat etti. Yoğun bakımda bana günü sordu, perşembe dedim. Yarın çıkıyoruz demek dedi sözünde de durdu canım babam. Çok çabaladık hem biz hem kendisi ama yapamadık ne yazık ki. Son güne kadar iyi olacağından şüphesi yoktu ama nası bir hastalikla mücadele ettiğinden de haberi yoktu. Nefes bile almakta zorluk çektiği son nefesinde ailesini düşünen, Üzülmememizi söyleyen, herşeyin olacağına varacagini belirten kocaman yüreği, inancı ve cesareti vardı. Allah, canım babamın mekanını cennet eylesin.

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kardeşim, başınız sağolsun, sabırlar diliyorum sana ve ailene.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tesellilerin kifayetsiz kaldığı anlardan biri... Sizlere Allah sabır versin, başınız sağolsun. Babanıza Allah rahmet etsin.

Yaş 30'u geçince, böyle ölüm haberleri görmek insanı derinden etkilemeye başlıyor..

Başlığı görünce inanın içim cız etti. Tarifi zor Allah yardımcınız olsun dostum.. Mekanı cennet olsun..

Üst Alt