Deklarasyon | Başkan Dursun Özbek ve Galatasaray Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Konu dün hazırdı ancak son düzenlemeleri yaptık bugüne kadar. Albayrak olayı basit bir tesadüf. Kendisinin de çok kötü bir seçim olacağını düşünüyorum.

parmak-izi.jpg

Ben zaten gelmeden once de istememis, gecen sene basinda da davet etmistim kendilerini. Guney kıyılarında degisen birsey yok İSTİFAAA DURSUN OZBEK

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok doğru bir hareket , altına imzamı atarım.

change.org'a taşyıp sonra da twitterdan yayalım diğer hesaplar da destek verecektir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar sosyal medya hesaplarınızdan vs paylaşırsanız sevinirim. Bu yöneticiler oldukça sürekli aynı sıkıntıları yaşamaya devam edeceğimiz ortada. Elimizden gelen en iyi iş bu noktada sesimizi duyurmak olur.

Bizim sözlerimizle kimse istifa etmez ancak bir tepki koyabilmek çok önemli bu noktada. Dursun Özbek ve ekibinin kalmasını isteyenleri rant peşinde kişiler olarak görüyorum fazlası değil.

Galatasaray adını daha fazla kirletmelerine izin verilmemesi lazım.
GSC hesabıyla deklarasyon olarak atsanız biz de onu RT ve tweetler ile yaysak? En azından tutarsa site de ön plana çıkar , ergen hesapların 30-40 bin takpçisi varken bizim forum daha iyisini hakediyor.

GSC hesabıyla deklarasyon olarak atsanız biz de onu RT ve tweetler ile yaysak? En azından tutarsa site de ön plana çıkar , ergen hesapların 30-40 bin takpçisi varken bizim forum daha iyisini hakediyor.

Atılmış olması lazım.
@Emre Arslan

Sözlükler üzerinden de destekçi bulmaya çalışacağım. Programlardan birinde kısa süre bahsedilse bile olur bir şeyler. Zamanla daha çok kişiye ulaşacaktır umarım.

Öğlen paylaşmıştım, sabitledim hatta ama pek ilgi görmedi. Şu an fotoğraflı bir tweet atıyorum.

Karşılıklı takipleştiğimiz popüler taraftar hesapları var, onlardan destek istedik ama henüz dönüş gelmedi.

Atılmış olması lazım.
@Emre Arslan

Sözlükler üzerinden de destekçi bulmaya çalışacağım. Programlardan birinde kısa süre bahsedilse bile olur bir şeyler. Zamanla daha çok kişiye ulaşacaktır umarım.

Öğlen paylaşmıştım, sabitledim hatta ama pek ilgi görmedi. Şu an fotoğraflı bir tweet atıyorum.

Karşılıklı takipleştiğimiz popüler taraftar hesapları var, onlardan destek istedik ama henüz dönüş gelmedi.

Bütün gün dışardaydım, şimdi gördüm.Elimden geldiğince paylaşacağım.
Diğer hesaplar destek verse çok güzel olurdu.Sözlük ve diğer forumlarda da organize olunabilir..İyi fikir.

Galatasaray'ın geleceğini düşündükçe nefesim daralıyor,bir gram umut ışığı yok ilerisi için.

Aklımın almadığı nokta,her boka karışan,her halta ses çıkaran G.Saray YKları nasıl oluyor böyle rezil,kepaze bir yönetime karşı gıkını çıkarmıyor.

Bu iş bilmez heriflerin ilk geldiği günden beri düşüncem aynı.Bunların üyeliklerini,G.Saray ile olan tüm ilişkilerini , özellikle o futbolu "yöneten" mehmet özbek denen kişinin bunların florya veya seyrantepeden geçmelerini bile yasaklamak lazım.

Başarısız olduğumuz diğer tüm sezonlar göz önüne alındığında bile bu kadar aciz yönetimlere maruz kalmamıştık.. Burada hala hoca,transfer bilmem ne tartışılıyorsa o da ayrı bir olaydır.G.Saray'ın ne bir planı ne bir geleceği ,şu an hiçbir şeyi maalesef yoktur.

Sonuna kadar istifalarını istiyorum ve bu heriflerin kulüp içerisinde olan her hareketlerini,finansal anlaşmalarının,transfer harcamalarının vs nokta virgülüne kadar incelenmesini istiyorum.

Üst Alt