Demba Ba Bitmiş! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba Bitmiş!

Cevap: Demba Ba Bitmiş!

çok mu uçtuk...

----------------------Muslera------------------------

Eboue---------Semih------------Dany-----------Balta

-----------------------Melo--------------------------

Hamit--------Selçuk--------------Melo----------Assaidi

--------------Burak------------Demba Ba-------------

Melo'ya öyle hayranlığın var ki 2 kere yazmışsın.

Ayrıca Hamit'i listeden çıkar. O adam haketmiyor Galatasaray formasını giymeyi.

Galatasaray'ı fazlasıyla küçümsüyor.

8.5m€ spektaküler bir rakam değil bu adam için. Çünkü bu adamın şu anki değeri 15m€ civarı.

Ayrıca 3.5m€ civarı senelik ücret talep edeceğini umuyorum, ki bu çok iyi bir rakam.

Bekleyip görelim, umarım gerçekleşir bu transfer.

Elmander 1.8 alırken yönetimin Ba için 3.5 vereceğini sanmıyorum. :eek:

wallahi artik Oktay Derelioglu mu demis yoksa Fotomac mi yazmis bilmem ama DembaBA Bize gelirse 6-7 Sene Efsane olur burda..Alexin Forvet versiyonu Etkisi yapar Türkiyede o kadar söylim..

Elmander kariyerinin sonlarında gelmiş, yaşlı bir futbolcu. Demba Ba kariyerinin zirvesinde bunu da mı ayırt edemiyorsunuz? Melo 3.5 alırken iyi, Demba Ba alırken "vermezler".

Riera'nin 2.7 milyon aldigi ortamda Demba Ba kac alir sence

Ben gördüğüm,duyduğum kadarıyla bizim yönetimimizin Ba için 3.5 vereceğini düşünmüyorum.

Melo 3.5 aldı ve haketti, bu ayrı bir konu.

Ben de isterim Ba gibi bir oyuncu gelsin çatır çatır oynasın o paranın karşılığını versin.

Benim tahminim Fatih hoca 2 forvet arasında böyle maaş farkına olmasına izin vermez.

ben olsam Demba Ba icin

8Milyon Bonservis ,kendisinie 3Milyon +10Bin Mac Basi verirdim..Ba Gecen Sene 16 gol atmis PLde

yav daha dün "hiçbir girişimimiz olmadı" demedi mi Aysal? nasıl bi günde bitirdi transferi ???

Bu adamı 8.5m€'ya alalım abartmıyorum 1 sene sonra 15m€ teklif gelir daha büyük takımlardan.Demba Ba bizim için fırsat transferidir.

Demba Ba-Elmander-Umut 3lüsü çok iyi bir üçlü ortak özellikleri ise takım oyuncusu olmaları ve fizik güçleri.

Haber doğru ise çok iyi haber Elmander ve Umut'tan çok daha iyi bitirici ve ciğersiz bir adam gerçekten.

Ama ben bu transferin olacağına inanmıyorum fazla,adam çok iyiydi geçen sene piyasası da var üstelik talipleri çoktur.

Üst Alt