Demba Ba ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba ile Anlaşıldı İddiası!

Hamza Hamzaoğlu = Fatih Terim

Demba Banin transferi onay veren FTdir. Kebabci Fatih Terim.

Yetenek fakirleri, tarihi coktan geçmis yerli oyunculari, yaşli ama cok koşan oyunculari seven Fatih Terim.

Artik kovun şu ihtiyari!

Imparatorun son kullanma tarihi geçmis bunu artik kabul edin.

eğer tek başına demba ba alınacaksa evet yetersiz olur fakat 6 aylığına kiralıyoruz zaten bedelsiz gelmesinde bir sıkıntı yok bana göre. hem eren kazmasından çok daha faydalı olabilecek bir topçu. bence tepki için erken davranıyoruz, kendi malımız olabilecek üst düzey bir forvet daha gelmezse tepkimizi o zaman gösterelim yönetime.

@Serkan Şafak temsili

giphy.gif

Yaw tamam inanılmaz bir transfer değilde bu taraftar akıllanmaz ya, 33 yaşında kronik sakatmış filan diyorlar birçok başka seçeneğe de burun kıvırıyorlar sonra kimse gelmeyince küfür edecekler. Yazın Sakho gündeme geldi hemen gelmesin, Love Bjk çöpü gelmesin, Cornelius kazmanın teki gelmesin, Niasse Akhisar çöpü bilemiyorum, Okaka ağır leş gelmesin o böyle şu böyle diye diye adam beğenilmedi. Sonra bir baktık Eren sığırı 1.forvet Muğdat yeteneksizi 2.forvet. O yüzden böyle her transfere çemkirerek bir yere varamayız bende daha iyi transfer istiyorum ama Alan geleceği taktirde 6 aylık Demba Ba tercihi gayet makul. Alan'ı iyi tamamlar ve iyi yedekler Muğdat gireceğine oyuna Ba girer.

Hamza Hamzaoğlu = Fatih Terim

Demba Banin transferi onay veren FTdir. Kebabci Fatih Terim.

Yetenek fakirleri, tarihi coktan geçmis yerli oyunculari, yaşli ama cok koşan oyunculari seven Fatih Terim.

Artik kovun şu ihtiyari!

Imparatorun son kullanma tarihi geçmis bunu artik kabul edin.
Haddini bil biraz terbiyeni takın!!!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt