Demirören: "Beşiktaş'ın bana 100 milyon lira borcu var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Beşiktaş'ın bana 100 milyon lira borcu var"

arkadaslar 2010da 45 milyon liradi simdi oldu 100milyon lira. yani bi siz zekisin.
Yapmayin Allah askina, kendinizi guldurmeyin. bu adamlar para icin neresini satmaz, yahudi kafasi var bunlarda. oyle kolay yedirirlermi parasini.
borc verirken, bunu o deger bicimde vermistir. eger oyle degilse bu demiroren bir bicimde alir parasini (devletin adami). sonucta turkiyede esek cok, koyun cok. boyle bir ulkede parani alirsin kardesim
adamın parasını alması için devletin adamı yada böyle bir ülkede olmasına gerek yok her ülkede alır =)

2010 dada 100 milyon civarı borcu vardı beşiktaşın demirörene, bjk başkanlığını bırakırken bundan sonra her başkan parasını hibe etsin bende 100 milyon lirayı hibe edecem demişti. babasıda ne hibesi o bizim paramız her türlü alacağız demişti.

eğer alacağını döviz olarak vermiş olsa bugün 200 milyon lira alacağı olacaktı yuvarlak hesap, büyük zarar ettiler aslında.

Aziz Yildirim Baskan bu ligin tadi tuzudur. Fenerbahce´nin mac kaybetmesi hangimizin ...nde olur, eger gözlerimiz cocuksu bir parilti ile , sinirli, kafasi balon gibi sismis, yüzü kipkirmizi olmus bir Aziz Yildirim´i kameralar önünde aramaz ise ?
Bir Sampiyonluk kazanmanin zevki nerede kalir, eger evinde cinnet gecirmis, sekeri düsmüs bir Aziz Baskan´i düslemesek ?

Belki sadece surreal bir hissiyat, ama Aziz Yildirim oldugu sürece, o kaybettigi, yada biz onu yendigimiz sürece. Sanki kazanan "iyiler" tarafinda oldugumuzu hissedebiliyoruz. Belki biz de cok kötüyüz bilmiyorum, ama bazen dünyada önemli olan tek sey, o an hissettigimiz duygudur. O duygu icin ne ömürler feda ederiz ?

186976_660_320.jpg

d3c_cdacf.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt