Demirören: "Büyük sürprize bir hafta kaldı" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Büyük sürprize bir hafta kaldı"

Cevap: Demirören: "Büyük sürprize bir hafta kaldı"

O transferler Benci dinc tutmak icin yapılmıs transferler yerli sıkıntınız vardı teshisi yapmıslar tedavi ediyorlar mantıklı hareket ediyorsunuz dogrudur ama dedigim gibi yöneticleriniz kücük düşündügünden hocanız tayfur havutcu olarak kaldı.Eger buyuk düşünselerdi stajer degil adam gibi hoca getirirlerdi aykut kocaman benim icin sıradan bir hocadır kendini avrupada kanıtlayıncaya kadar cunku benim icin ölcü lig degildir. Üstelik tayfuru aykut kocaman kadar süper lig tecrübeside yok o sizin icin en buyuk handikap

A.madrid'in hocası ayrıldı onun icin Forlan takımda kalmak istedigini bildirmiş yönetime Eger forvet olarak biri gelicekse Diego costa olabilir A.madridden fena topcu degildir ama isim yok işte kanat forvet olarak görev alabiliyor.

Baris kardes,

Bobo cok tuhaf bir santrofor. Onca yilda en iyi ozelliginin ne oldugunu anlamis degilim. O boyuna ragmen hava toplarinda olmasi gerektigi kadar etkili degil. O boy'a ragmen top kontrol'u iyi. Mukemmel degil, cok iyi degil, ama yinede iyi. Iki ayagi ile'de gol atabilmeside guzel, ama cok vurdum duymaz davranabilen, ileride top kaybeden bir santrofor.

Bunlarin hepsini mukemmel dericede yapabilecek bir santrofor almak maddi acidan adama koyar. Forlan bunlari yapabilen bir santrofor, ama 32 yasinda. 32 yasinda olmasina ragmen tonlarca para istiyor. Umarim alinmaz, Forlan alinacagi yere Almeida'dan nasil 100% verim alinir bunu dusunmeleri gerek, Almeida asla kotu bir santrofor degil. Cok iyi ozellikleri olan bir santrofor, ama komple bir santrofor degil. O iyi ozellikleri nasil kullanilir, bence Tayfur oyun sistemine buna gore ayarlamasi gerek.

Bence bu yuzden santrofor'a ihtiyac yok. Almeida ve Pektemek'le sezonu getirebilir bu takim, ama ileride dribbling'leri iyi, tehlikeli bir oyuncu gerek. Umarim "buyuk surpriz" haberlerde ciktigi gibi Lucas'dir. Guti'nin yerinde oynamasini tercih ederim. Burak'a gelince, inan bende fazla macini izledim. Gordugum tek sey suratli olmasi, sol ayakli ve adam gecebilmesi. Dedigin gibi bircok kisi gelecek vaad ediyor felan diyor. Denemeden tabii bir oyuncunun potansiyelini gormek imkansiz. Sans verilmeli.

Murat kardes,

Tayfur konusunda ayni fikileri paylasiyoruz. Tayfur'un gelisinden sonra takimin performansi Schuster donemine bakarak daha iyi olsada, bence takim cok kopup oynuyor. Besiktas takimi sahada herzaman tehlikeli, yoktan bir gol atabilecek takim. Ama bu ilerdeki oynayan oyuncularin birseysel yetenekleri sayesinde. Tayfur iyi bir taktik'le sezon'a girmeli, ama mac esnasinda oyunu okuyamiyormus gibi bir goruntu ciziyor. Yaptigi (cok gec)hamleler ile sac bas yoldurabiliyor.

Umarim beni utandirir ve aksini gosterir. Ben Turk hoca'dan yanayim. Bir Abdullah Avci, hatta en cok gormek istedigim Tolunay Kafkas. Tayfur dedigin gibi fazla deneyimli degil. Gorecez onumuzdeki sezon.

Almeida'ya iki kişi kazma dedi fenerbahçe maçında golü kaçırdı adı kazmaya çıktı çok net söylüyorum forlan geliyor diye almeida gidecekse forlan gelmesi almeidanın yanına kıvrak hızlı bir oyuncu lazım lucasda buna uygun gibi gözüküyor.Ben tayfur hocaya güveniyorum.

Almeida boyu uzun olmasına rağmen kafa toplarında etkili falan değil,alex bile daha etkili almeida dan.Kafa toplarında etkin olmak demek boyu uzun olmak demek değildir,Dünyanın kafa toplarında en etkin olan adamlarından biri olan Tim Cahill in boyu 1.78.Daha sonra almeida da teknik desen yok,hız desen yok,pas desen yok.Tek özelliği sert şut atabilmesi o kadar.Vasat ötesi bir oyuncu bana göre.

Ben öyle ağır kaldıgını görmedim istedigi zaman hızlanabiliyor gibi geldi bazen çokda güzel orta sahadan ara paslar verebiliyor beşiktaş maçları izleyen görmüştür böyle kültürüne ve ailesine bağlı bir adamın 15 gol atmasını kimse beklemez seneye takım biraz daha oturursa gereken cevabı verecektir :)

Almeida'yı daha önce hiç izlemeyenler yıldız topçu diye lanse edilmesinin yanılgısı içindeler.Bu adam hiç bir zaman golcü olamadı.Son vuruşları hiç bir zaman iyi olmadı.Fiziğinin vermiş olduğu avantajları iyi kullanıyor o kadar.Arada uzaktan golleri olur,gerisi vasat bir golcü.

Bu ülkeye gelen her yabancıya yıldız denmesinden artık gına geldi.Simao-guti-Q7 dir yıldız.Almeida değil.

Simaoyu 2 yıl boyunca onu biri kesemez burak ondan 2 yıl boyunca birşeyler öğrenirse iyi bir oyuncu olur tabi hepside şans bulacak ya ersan gibi formayı kapacak yada ali kuçik gibi gönderilecek...

Etkili oyununu geçtigimiz sezon görmek isterdik, 86 puan aldiracak adam degil kesinlikle. Koy sola Arda'yi, biraz form tutsun, Simao'yu top diye sektirir.

arda simaonun yarisi kadar futbol zekasina haiz olsun da yatip kalkip dua etsin

Almeida'ya iki kişi kazma dedi fenerbahçe maçında golü kaçırdı adı kazmaya çıktı çok net söylüyorum forlan geliyor diye almeida gidecekse forlan gelmesi almeidanın yanına kıvrak hızlı bir oyuncu lazım lucasda buna uygun gibi gözüküyor.Ben tayfur hocaya güveniyorum.

ben birtek fener macında kacırdıgı icin kazma demedim. ben bremendede begenmiyordum onu.

Üst Alt