Demirören: "Gerekirse katılmayalım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Gerekirse katılmayalım"

Cevap: Demirören: "Gerekirse katılmayalım"

Kimsin lan sen pis insan. Adam mı oldun 2 günde Yıldırım Demirören. Senin o diline acı biber sürmek gerek.

Bu zihniyetteki adamlar kendilerini Türk futbolundan soyutlasın. Avrupaya gitmek istemeyen varsa gitmeyebilir.

Bizim Avrupaya gitmemeizi hiçbir çapulcu engelleyemez.

"gerekirse katılmayalım nasılsa katılınca 4ün katları şeklinde fark yiyoruz, moralimiz bozuluyor"

Kendi takımı 8-0 larla dandik ukrayna takımlarından 2 maçta 8 gol yemelerle ünlü olduğu için avrupa pek ilgilendirmiyo tüpçüyü

Türk futbolunu böyle zihniyetler yönettiğinden,herkes burada Galatasaray'ın Avrupa hedefi için endişe etmekte haklıdır.

Bu sezon her şartta tamamlanır. 58 ile ilgili düzenleme zaten federasyonun yetkisinde. Kullanabilir. Mesele Türk futbolunun nereye gideceği... Tek Fenerbahçe değil ki... Futbolumuzun rotasına bakalım. Suçlu suçsuz avına çıkmanın zamanı değil. Hepimiz yanıyoruz.

Lan bunu söyleyen bir başkan var ortada daha ne olsun.Adam yedik bir b.k ama Türk futbolu için affedilmesi gerek diyor.Futbolu kurtarmak için gerekirse Uefaya kafa tutup,avrupaya gidilmezmiş.Futbolunuza da sizede kafam girsin.

Biliyor kendi takımının şike yaptığını. Düşse de eksi puan alsa da zaten en az 3-5 yıl men yiyecek. Bu sene UEFA'ya gittiği için. Bu durumda kendisinin bir fedakarlık yapmasına zaten gerek yok. Böyle ahlak dışı bir açıklama yaparken bile insanda biraz şeref olur be! Bari utan da "fedakarlık yapaLIM" deme. Sen zaten gidemeyeceksin 3-5 sene UEFA'ya.

Bulunan formül budur. FB zaten razı. Hatta bu işin arka planında onlar var. Eğer ki Milli Takım'ın men edilmemesini UEFA'ya kabul ettirebilirlerse bu olay bu şekilde bağlanır. Hatta çıkıp da "Milli Takımın men edilmesini önledik, Türk Futbolu'nu kurtardık" diye pişkin pişkin ortada gezerler!

Süreç şu anda bizim için en kötü duruma gelmiş durumda. Acilen bir şeyler yapılmazsa bu iş bitti beyler! MAA istifa eder, mahkeme beklenir, UEFA'dan men cezaları alınır, birkaç yıl sonra bu konuyu açan bile olmaz. Kaos ortamı ve manipülasyonlarla bu iş unutturulur. Emin olun A.Y. tekrar Türk Futbolu'nun üstüne kara bir bulut olarak çökecek!!!!

allah belanızı versin...şerefsizler kendişirketlerinizide böyle mi yönetiyorsunuz.....bukadar aciz insanlarsınız....

Ben ki 8.JK, 8.taş, fe_nev vb ifadelerini filtreye koydum kimse kullanmasın ve başka camialara ve başkanlarına saygısızlık etmesin diye.

Lakin bu adamlar 3 kağıtçının, çıkarcının önde gidenleri. Maalesef saygıyı haketmiyorlar.

Deneme: ***, ****, ***** :)

---------

Bizim dışımızda kimsenin Gerçek Futbol Başarısı vizyonu olmadığı için bir anlamda " Bekara karı boşamak kolay " misali...

Salla tüpçü sen, salla...

Hatta yarın sen " aslında ben doğuştan fenerliydim" falan da demeye başlarsın...

Planları da adım adım ilerliyor bakıldığında.UEFA'nın men cezası umurlarında değil bunların. İlk başlarda da hep buna inanarak yazmıştım. Milli takımı kurtarabilirlerse Türk futbolunu kurtarmış izlenimi bile verirler. Zaten Avrupa kupaları denen şey olmayacak bunlar içi.

58. maddede Fenerbahçe bir anda neden ağız değiştirdi acaba ? Bu düzeni yaratanlar,düzenin devamı için her türlü projeyi düşünürler. Yani 58. madde kabul edilseydi sadece puan silme gelecekti; adamlar bunu bile kabul etmedi ve ben bu 58. madde olayında kıvırayım,yandaşlarımla şu TFF'nin ipini çekip süreci uzatayım,UEFA zaten bana ceza verecekti ben yanıyorsam hepsi yansın,nasıl olsa burası Türkiye zamanla da unutulur.

Keşke UEFA'nın küme düşürme yetkisi olsaydı.Diğer türlü her şekilde Fenerbahçe ve yandaşları kazanacak gibi. Bunu biliyorlar ve nasıl da oynuyorlar Türk futbolu ile. Kendi merkezlerinde döndürüyorlar herkesi. Kanunsuzluklar cenneti Fenerbahçe'ye yarar.

tipe bak.dünya takımı beşiktaş başkanı avrupaya gitmesek de olur diyo...öl lan sen.şöyle bir malı başkan seçen bütün beşiktaşlıların aklını şey edeyim ben başka da bişi demem.

Kendi kulübünü yönetmekten aciz,üçüncü büyük payesini Trabzonspor'a kaptırmak üzere olan Yıldırım Demirören'in Türk futbolunun geleceğini belirleyecek konularda karar alma hatta fikir beyan etme ehliyeti bile olamaz.

Adam daha kendini kontrol edemiyor.O gün öfke nöbeti geçirip kürseden Galatasaray'a sallayışı hiç gözümün önünden gitmiyor.Tamamen çaresiz insan refleksi gösterdi.Çok zavallı bir görüntüsü vardı.Hiç güçlü bir görüntü sergilemiyor.

Sekiztasın durumunu biliyor tabi sikeden olmasa bile transferler yüzünden men yakındaymıs

Şu an Beşiktaş taraftarının yerinde olmak istemezdim.Utanç verici resmen.

Üst Alt