Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Cevap: Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Dünaynın parasına sahip ama tipe-zekaya bakınca Allah birşeyleri dengeliyor yorumu ortaya çıkıyor. Haberin içeriğine yorum yapmaya gerek bile yok.

Böyle futbola,yöneticilere böyle yorum.

babasının parasıyla oralarda babası şirketi batırmasın diye başımıza bela etti koca kafayı, bu tüpçünün lise çağında dersleri çok kötüymüş babası okulu bitirebilsin diye koca okulu satın almış yalı çocuğu

Dünaynın parasına sahip ama tipe-zekaya bakınca Allah birşeyleri dengeliyor yorumu ortaya çıkıyor. Haberin içeriğine yorum yapmaya gerek bile yok.

Böyle futbola,yöneticilere böyle yorum.

babasının parasıyla oralarda babası şirketi batırmasın diye başımıza bela etti koca kafayı, bu tüpçünün lise çağında dersleri çok kötüymüş babası okulu bitirebilsin diye koca okulu satın almış yalı çocuğu

Arkadaslar bu adam hayata ISTIFA etmez!!!!!!!!!!!!!! Bunu anca delegeler olarka yollayabilirisiniz, cünkü bunda istifa edece kafa, yürek, gurur, namus felan yokdur, adam 8 yil boyunca BjK cökertdi. Istifa etmedi.

bjkyi bile bırakmadı kaç sene bu adam şimdi istafa edecek öyle mi hayatta inanmam futbolda başarırsızlıkta yılmaz vuralla zirveye oynar bu ikisi

SADRİ ŞENER: BENİ 5 KULÜP BAŞKANI ARADI DEMİRÖREN'İ DÜŞÜRELİM DEDİLER YARIN TOPLANIYORUZ...!

YARIN KULÜPLER TOPLANIYOR!!! GALATASARAY TRABZONSPOR BEŞİKTAŞ VE BURSASPOR KULÜPLERİ BİR ARAYA GELECEK....

2. BOMBA!!! TFF YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUSTAFA BEYAZLI: ETİK KURULU RAPORUNDA SAHAYA YANSIMAMIŞTIR DİYE BİR İFADE YOK...

Son dakika:Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gelişmelerden çok rahatsız Yıldırım demirörene istifa çağrısı yapılıyor...gelişmeler birazdan..!

bu tayibin yüzünden tff sirk gibi oldu bu kaos u tayip yarattı zaten

Bu adam paraya o kadar bağlıdır ki, Lidyalılara hergün dua eder.Ucundan biraz para göstersen mazoşistliğin sınırlarını zorlar.

O yüzden tepkilere falan da aldırmaz...Duygusallığı ve ahlak görüşü en düşük seviyede olup; parayı gördüğünde bu seviye daha da düşme eğilimine girer.

Böyle bir adamın kulağı, işitme işlevini duruma göre yerine getirir.

SADRİ ŞENER: BENİ 5 KULÜP BAŞKANI ARADI DEMİRÖREN'İ DÜŞÜRELİM DEDİLER YARIN TOPLANIYORUZ...!

YARIN KULÜPLER TOPLANIYOR!!! GALATASARAY TRABZONSPOR BEŞİKTAŞ VE BURSASPOR KULÜPLERİ BİR ARAYA GELECEK....

2. BOMBA!!! TFF YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUSTAFA BEYAZLI: ETİK KURULU RAPORUNDA SAHAYA YANSIMAMIŞTIR DİYE BİR İFADE YOK...

Son dakika:Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gelişmelerden çok rahatsız Yıldırım demirörene istifa çağrısı yapılıyor...gelişmeler birazdan..!

selçuk sen yapma bari kaynak nerde :)

En ağır darbeyi burada hükümetin oyları yiyecek bence Demirören değil

Çok yanlış bir adam seçti başbakan çok yanlış bir adama güvendi

bu tayibin yüzünden tff sirk gibi oldu bu kaos u tayip yarattı zaten

kaynagi ney

Yeteeer Yıldırım Demirören yeteeeeer! O değil de gitse ne olacak, yerine başka kuçu gelecek. B.k değil kaka...Her halükarda örtbas edildi bu şike işi, geçmiş ola.

Yeteeer Yıldırım Demirören yeteeeeer! O değil de gitse ne olacak, yerine başka kuçu gelecek. B.k değil kaka...Her halükarda örtbas edildi bu şike işi, geçmiş ola.

Galatasaray olarak bu adami yollarsak, mutlaka yerine adam gibi adam getirirler. Galatasarayliymis,Fenerliymis, Bjkliymis ve Trabzonsporluymus un önemi kalmaz. Adam gibi bir adam getirsinler, baska birsey istemiyoruz. Formasini gercekten cikartacak bir adam, Temiz Futbol isteyen ve hukuk ve adalet ne gerektiriyorsa onu yapacak bir adam.

9 aydır iyi bir organize olup tepki gösterilmedi taraftar bakımından adamlar tabi sirkte gibi oynadılar halada oynuyorlar

Üst Alt