Demirören, kupayı iade etme kararı aldı


Beşiktaş'tan şok karar!Futbolda şike operasyonu çerçevesnde Beşiktaş teknik direktörü Tayfur Havutçu ve asbaşkan Serdal Adalı'nın tutuklanması sonrası başkan Yıldırım Demirören şok bir karar aldı.NTV Spor'un son dakika haberine göre Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, futbolda şike operasyonunda aklanana kadar geçen sezon İBB'ye karşı kazandığı Türkiye Kupası'nı federasyona iade etme kararı aldı.Dün gece geç saatlerde Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı ve teknik direktör Tayfur Havutçu şike yaptıkları iddiası ile tutuklanarak Metris cezaevine gönderilmişti.
 
Beşiktaş kupayı iade etti!Beşiktaş Asbaşkanı Serdar Adalı ve Teknik Direktör Tayfur Havutçu'nun , Türkiye Kupası Final maçı öncesi transfer teklifi yaptıkları iddiasıyla tutuklanmaları üzerine Beşiktaş yönetimi tarihi bir karar aldı.Günün erken saatlerinden beri toplantı halinde olan Beşiktaş yönetimi. 2010-1011 Ziraat Türkiye Kupası'nı federasyona iade etti.haber1903
 
Beşiktaş kupayı iade etti!Beşiktaş Asbaşkanı Serdar Adalı ve Teknik Direktör Tayfur Havutçu'nun , Türkiye Kupası Final maçı öncesi transfer teklifi yaptıkları iddiasıyla tutuklanmaları üzerine Beşiktaş yönetimi tarihi bir karar aldı.Günün erken saatlerinden beri toplantı halinde olan Beşiktaş yönetimi. 2010-1011 Ziraat Türkiye Kupası'nı federasyona iade etti.Beşiktaş kupayı iade etti! - Beşiktaş | Haber 1903 - Beşiktaş´ın KalbiDogru ise cok iyi davranmislar.
 
Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldıKupa iadesinden çok,Avrupa kupasınada bu yüzden katılmak istemiyoruz derse asıl o zaman federasyonu tutuşturur bir şeyler yapmak zorunda bırakır.Yoksa kupa iade etmek nedir ki,kupayı iade edince kupanın sağladığı hakkı iade etmiş olmuyorsun.
 
Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldıBesiktas'in kupasini iade ettigi ogrenen Fenerbahce yonetimi kupaya talip olduklarini acikladi. Bu durum Fenerbahce taraftarinda buyuk heyecan yaratti. :asd:
 
Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldıArtık bunun arkasında bir şey aramayın beyler, helal olsun adamlara.. :005:
 
Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldıfb de hala alın terinden bahsediyor:D ulan şike yaparak bile kılpayı şampiyon oldunuz,yapmasanız ne olurdu acaba?
 
Üst Alt