Denayer, İstanbul'a Geliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denayer, İstanbul'a Geliyor!

Adam çok süratli, teknik, ayağı düzgün. Sağ bek, stoper, ön libero hepsinde oynuyor. Maliyeti de ucuz olur baya. Gayet iyi transfer oldu, Maicon'a bakacağız ama adam hazır geldi diyor herkes, Maicon'un değil de belki Serdar ya da Ahmet'in partneri olur. Maicon bana Servet Çetin'in son zamanlardaki hallerini anımsattı.

Denayer gelsin gelsin 15 maç kaçırır ama oynadığı maçta bi iki çalım atar tamam işte tam bizim taraftarın sevdiği topçu.

Kiralik istemem
Ucuza bonservisi alinacaksa olabilir tabi 100 tane stoperi ne yapacagiz bu da ayri bir Dialog'a konu basligi olabilecek nitelikte bir husus.

Baktilar transfer yapamayacaklar baska saf taraftarın duygularini kullanıp amigo futbolcu getiriyorlar.
Ortasahadaki herkesten iyi o ayrı, muhtemelen bu sezonki as ön liberomuz olacaktir. O bölgede daha basarili oynuyor, stoper ozelliklerine kesinlikle sahip degil cok daginik

O dediğin Ahmet Çalık. Östersunds ikinci golde Maiconun kıçına yanaşıp adama alan açan.

Bu Denayer , dediğin adamla alakası yok , ama daha önemli eksikler olduğu doğru.
Ben Denayeri en son Avrupa Sampiyonasinda izledim, cok feci hatalar yapti, kademeden tut, yanlis pozisyon almaya kadar.
Zaten Yanlis hatirlamiyorsam bu hatalar yüzünden yedege cekilmisti.

Üst Alt