Deniz Türüç: "Şenol Güneş ile çalışmayı isterim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Türüç: "Şenol Güneş ile çalışmayı isterim"

deniz_turucun_bonservis_bedeli_aciklandi_1511434870_6017.jpg

Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Deniz Türüç, Şenol Güneş'in büyük bir teknik direktör olduğunu ve onunla çalışmak istediğini söyledi.​
Yeni sezon için transfer çalışmalarına başlayan Beşiktaş, güçlü ve alternatifli bir kadro oluşturmak için çaba sarf ediyor.​
Fanatik' in haberine göre bu doğrultuda Kayserispor’un orta saha oyuncusu Deniz Türüç’ü gündemine alan Beşiktaş, oyuncunun kulübüyle menajerler aracılığıyla ilk teması kurdu. Beşiktaş yönetimi, Kayserispor’da geçen sezon 37 maça çıkıp 9 gol ve 7 asistlik performans sergileyen 25 yaşındaki futbolcunun bonservis bedelini sordu.

Türüç ise Beşiktaş’ın ilgisi hakkında açıklamalarda bulundu. A Milli Takım'da da oynayan Türüç, "Şenol Güneş çok büyük bir hoca. Onunla çalışmayı her futbolcu gibi ben de isterim. Adımın transferde Beşiktaş’la geçiyor olmasını ben de duyuyorum. Bu konuda kararı verecek olan kulübüm. Kayserispor’a çok şey borçluyum, bunu ödemek için de kulübüme para kazandırmak isterim. Bu sezon da artık bunun zamanının geldiğini düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz. Ben artık bu adımı atmak istiyorum” ifadelerini kullandı.​
Goal​

Üst Alt