Deniz Türüç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deniz Türüç

2m euroya alınabiliyorsa alınsın yoksa 3m üstü verilecekse gelmesin. Önlibero tarzı ortasaha lazım acilen.

Jimmy Durmaz hatta Adem Büyük kadar bile katkı yapmayacak biri için çok büyük paralar. Zaten bir sürü muadili olan bi oyuncunun ederi sıfırdır. Değil 2M euro 200b euro bile çok buna. Gitsin nerde oynarsa oynasın. O paralar da illa harcanaksa DMC kalitesini artırmak lazım.

Tarik Camdal 4.75
Serdar Aziz 4.50
Olcan Adin 4.0
Emre Akbaba 4.0
Eren Derdiyok 4.0
Yekta Kurtulus 3.75
Sercan Yildirim 3.0
Tolga Cigerci 3.0
Salih Dursun 2.75
Ahmet Calik 2.50
Yigit Gökoglan 2.50
Koray Günter 2.50
Caglar Birinci 1.50
Serkan Kurtulus 1.0
Oguzhan Kayar 0.75
Veysel Sari 0.75
Cenk Gönen 0.6
Umut Gündogan 0.55
Ömer Bayram 0.40
Endogan Adili 0.40

Ödenen toplam bonservis: 47.2 milyon euro
Geri dönüsüm ve katki: SIFIR
Vallahi billahi ihanet yav...

ozonwafor ve ahmetı verırız 4milyon euro bonsevis verırız ertuğrul dısında bı yerlı stoper aramaya baslarız canımız ciğerimiz semih kaya olabılır o da

Yunus Akgün'den ben de umudumu kesiyorum yavaş yavaş. Satılırsa ve Emre Mor alınamıyorsa gelsin. Ama ben geleceğini sanmıyorum pek. Çünkü Feghouli'yi kesemez ve kendisi de alternatif olmak değil ilk 11 oyuncusu olmak istiyor. Aslında para olsa tam Beşiktaşlık topçu. Ama adamlar menemen sezonuna geri döndü bir de buna 3,5 falan veremezler.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İstikbal Mobilya Kayserispor'dan yıllık 1.2 Milyon Avro garanti ücret alan Deniz Türüç, Galatasaray'dan yıllık 1.8 Milyon Avro garanti ücret ve 3 yıllık imza istedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor ile Galatasaray arasında gerçekleştirilen bonservis ücreti pazarlığında anlaşma sağlandı. Galatasaray, Deniz Türüç transferi karşılığında 3 Milyon Avro ve Valentine Ozornwafor'u kiralık olarak vermeyi taahhüt etti. Kayserispor Başkanı Erol Bedir bu teklife olumlu yanıt verdi.

İHA

İstikbal Mobilya Kayserispor'dan yıllık 1.2 Milyon Avro garanti ücret alan Deniz Türüç, Galatasaray'dan yıllık 1.8 Milyon Avro garanti ücret ve 3 yıllık imza istedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor ile Galatasaray arasında gerçekleştirilen bonservis ücreti pazarlığında anlaşma sağlandı. Galatasaray, Deniz Türüç transferi karşılığında 3 Milyon Avro ve Valentine Ozornwafor'u kiralık olarak vermeyi taahhüt etti. Kayserispor Başkanı Erol Bedir bu teklife olumlu yanıt verdi.

İHA
1.8 milyon € maaş ha

iyi bari bizimkiler almaktan vazgeçer

Üst Alt