Denizli: "Avantaj için kazanmamız hatta mümkünse gol yemeden kazanmamız gerek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli: "Avantaj için kazanmamız hatta mümkünse gol yemeden kazanmamız gerek"

6b975cbc929f446e8505a7b7f23f1de8.jpeg

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak Lazio karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin basın toplantısındaki açıklamaları şöyle:

“Selçuk İnan'ı 200. maçı nedeniyle bir kez daha kutluyorum. yarınki maçın önemini herkes biliyorum. Zorlu bir takımla oynayacağız. Bu saatten sonra kolay bir takımla kimse oynamaz.

Bu tür maçlar kodları olan, anahtarları olan maçlardır. Her iki maçı da çok iyi değerlendirmek gerekir. Oturduğum koltuk itibariyle elimizde olan kadronun nasıl kullanılması gerektiğini çalışıyorum. Benim yarın yapmak istediğim bu kadroyu en iyi şekilde değerlendirmektir.

Bu maçlarda mesaj verilmeyecek tek taraftar grubu Galatasaray taraftarıdır. Onların yaşadıkları çok net, açıkça ortadadır. Ben şartları en iyi şekilde, takım ve camia için değerlendirmek zorundayım. Galatasaray'ın ne yapması gerektiğini biliyoruz. Tabii ki futbolda zor anlar da olur ama biz ne yapmamız gerektiğini biliyoruz.

Galatasaray'ın amacı var olduğu her kulvarda sonuna kadar gitmektir. Bazen zorluklar da çıkabilir karşınıza ama bu zorlukları ben de çok yaşadım. Gayet tabii ki ligde iyi konumda olmadığımızı biliyorum. Yine de takımıma olan güvenim asla bu konumdan ötürü azalmadı. Biz hedeflerimize her şartta odaklanıyoruz.

Elimizde bir avantaj olması için kazanmamız hatta mümkünse gol yemden kazanmamız gerek... Ancak bunun için de ciddi bir sabır gerekiyor.

Benim de her teknik adam gibi başarılı ve başarısız günlerim olmuştur. İşimi yaparken az hata yapmaya gayret ederim. Hata yapmamak mümkün değildir. Koşullar bazen sizin müdahalelerinizi işlevsiz kılabilir ama burası Galatasaray'dır. Biz her şeyi, neler olacağını yaşayarak göreceğiz.

Ben bu camiaya geleli 33 yıl oldu. Geriye dönüp baktığımızda neler yaşadığımızı herkes biliyor. Bu yaşadıklarımızı 'dibe batmak' olarak görürsek, diğer yaşadıklarımızın tarifi yok demektir. Biz düşüncelerimizi gerçekleştirecek potansiyele sahibiz. Her türlü zorluğu hep yaşadık, yaşamaya da devam ederiz. Önemli olan bunları aşabilmek. Daha önce aştık, yine aşacağız.”

Basın Toplantısı: Mustafa Denizli - GALATASARAY.OR

.

perşembe gecesi staddayız inş mustafa hodjammmmmmmmmm biz üstümüze düşeni yaptık sizde yapın koyun faşistlereee

sana çok güveniyordum acaba eski günlerdeki gibi prekazili zamanlarındaki sinerjiyi bize yaşatabilirmisin diye çok heveslenmiştim ama maalesef büyük hayal kırıklığı yaşadım 17 de 17 dedin tutmadı 15 puan geriye düştük takım kalitesi çok iyi olmasa da bu takım mersini yenemeyecek kadar da daha ölü değil net başarısızsın lazio maçı son şansın ya bize hala büyük teknik adam olduğunu ispatlarsın yada parantez açık kalır !!

Genelde Denizli'ye söz etmek istemem, kadro vasat. Ama bir kere dogru kadro cikarsan, farkli birsey denesen?

Yahu sizler yillardir bu isin basarili bir sekilde incerisindesiniz diyorsunuz, o kadar zor mu teknik kapasitesi yüksek olan bir 11 cikarmak?

Muslera-Denayer-Ched-Balta-Carole-Donk-Selcuk-Emre-Sneijder-MecburenYasin-Podolski

Üst Alt