Denizli: "Hakem kararları için doğru dediler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli: "Hakem kararları için doğru dediler"

denizli-3523532.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Denizli, oyuncuların Trabzonspor'a gösterilen kartları haklı bulduğunu söyledi ve hakem hakkında değerlendirme yapmaktan kaçındı.

İşte Denizli’nin maç sonu sözleri:

“Genelde skor oyunun gerisinde kaldı. Oyun normal şartlarda devam ettiği dönemlerde de gol tehlikesi görmeden geriye düştük. Rakibe fazla pozisyon vermememiz olumluydu. Son final pasları bizim adımıza hem şanssızlığı hem de beceri noksanlığı getirdi. Tamamen bizim hakimiyetimizde geçe agresif bir takım vardı. 20-25 civarında vuruşumuz var kaleye. Son 2 maçı kazanamaış olmamı verdiği bir baskı da vardı üzerimizde. Sonuç ne olursa olsun 3 puanı alan bir takım olduk. Siyahla beyaz kadar fark var Mersin’le Trabzon maçı arasında. İstek olarak, yun olarak görüntü olarak.”

“HATA VAR MI, YOK MU BİLEMEM”

“Lazio maçında da dirençli bir oyun ortaya koyduk. Esasında 2. kırmızı karttan osnra bizim tempomuz düştü. Bu bazen olumlu sonuçlar verir; ama bazen olumsuzluk olarak sonuçlanır. Diğer kartlardan sonra oyunun izlenebilir birtarafı kalmadı. Bütün bunlara rağmen hakem kararlarının ne olduğunu benim bilmem mümkün değil. Zaten burada izleme imkanı da bulamadık. İçeride futbolcularla yaptığım görüşmede hakemin bu kartlarda haklı olduğunu söylediler. Hata var mı yok mu onu bilemem ben.”

"Hakem kararları i�in doğru dediler" - Ligtv.com.tr

yuvarlak yuvarlak konusma denizli, nasil gün geliyor galatasarayi lime lime ediyorlar diyorsun bügünde cikip konusacaktin

Aynı hatalar bizim aleyhimize olsa ortalığı yangın yerine çevirirdin hoca yeme bizi şimdi ayak üstü :) Yaşından başından utan da bari sen iki yüzlülük yapma. Neymiş pozisyonları görememiş miş miş de miş miş :red: O umut denen şerefsiz evladını da al defol git allahın bunağı seni!

Maçın özetini izledim de öyle böyle rezalet yönetmemiş hakem maçı

1-Sabri'nin itmesi penaltı
2-Erkan'ın pozisyonu penaltı değil
3-Hakan'a verilebilir bence değil
4-Özer'e iki sarı da yanlış
5-Umut'un pozisyonu penaltı değil
6-Cavanda ve Salih kırmızı doğru ama olmayan penaltıdan sonra oluyor.

sadece Aykut'un kararı doğru.

Maçın özetini izledim de öyle böyle rezalet yönetmemiş hakem maçı

1-Sabri'nin itmesi penaltı
2-Erkan'ın pozisyonu penaltı değil
3-Hakan'a verilebilir bence değil
4-Özer'e iki sarı da yanlış
5-Umut'un pozisyonu penaltı değil
6-Cavanda ve Salih kırmızı doğru ama olmayan penaltıdan sonra oluyor.

sadece Aykut'un kararı doğru.

Diğerleri tartışılabilir de

"4-Özer'e iki sarı da yanlış"

değil.

1.de abartılı şekilde itiraz edip hakemin otoritesini sarsıyor.

2.de kontrolsüz giriş var, topa müdahale etmesi sakatlama riskini değiştirmiyor. Kurallarda karşılığı sarı kart.

Iki tarafa da yanlisliklari vardi hakemin. her zaman olan hakem hatalari. Cok uzulduyseniz hami havalimaninda agliyormus sizde gidin havalimanina beraber aglayin.

Üst Alt