Denizli: "Lazio karşısında şansımız yüzde 51" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli: "Lazio karşısında şansımız yüzde 51"

Bu aciklamadan da sonra elendik diyebiliriz artik. Ama icim rahat,hicbir beklentim yok takimdan. Elenirlerse de zaten olacagi buydu deyip gecebilecegim. Bu hale dusurenler utansin tabi.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

bari yarı final falan görüp topcuları çin piyasasına pazarlayalım. sene sonu çin'den 55-60 m euro gelir elde etmemiz lazım. o para ile sıfırdan genç ve gelecek vadeden takım kurarız :)

Yav Mıstık git Allah aşkına yaa. Basiretli olsan, sana tükürdüğünü 40 kere yalatan yönetimin karşısına çıkar, hesap sorardın. Sen de fasonsun. Zaten hiç sevmedim seni. Gelmeden önce de sevmezdim, geldiğinde de sevmedim, hala sevmiyorum. Boşsun. 90'lı yıllarda kalmışsın futbol anlayışı olarak. Takımı bir adım öteye taşıyamazsın. Bu lafların da bir kulağımdan girip öteki kulağımdan çıkıyor bile diyemem. Çünkü kulağımdan içeri girmiyor lafların. O kadar boşsun.

Dede sen önce git konyaya karşı %51 şansı yakala da ondan sonra lazioyu %51 ihtimalle eleriz diye konuş.Takım gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor.Birde lazioyu elemekten bahsediyor.

Yav Mıstık git Allah aşkına yaa. Basiretli olsan, sana tükürdüğünü 40 kere yalatan yönetimin karşısına çıkar, hesap sorardın. Sen de fasonsun. Zaten hiç sevmedim seni. Gelmeden önce de sevmezdim, geldiğinde de sevmedim, hala sevmiyorum. Boşsun. 90'lı yıllarda kalmışsın futbol anlayışı olarak. Takımı bir adım öteye taşıyamazsın. Bu lafların da bir kulağımdan girip öteki kulağımdan çıkıyor bile diyemem. Çünkü kulağımdan içeri girmiyor lafların. O kadar boşsun.
gelince açıklamalarıyla acaba dedirtti bana ama güzel uyutmuş şu an hamza vol 2 olduğunu çok belli etti saçma sapan kadrolar yapıyo tam bir cacık

Candreva, Biglia, Savic, F.Anderson 4lüsünden en az 2 si sakatlanmadikca, sansimiz yüzde 5 bile yok. Denizli, Semih, Balta ve Sabriyle baslarsa, Lazio Primavera takimiyla bile bizi eler.

Bundan 3 yıl evvel olsa, şansımız %95 den az diyene dayak atılırdı. Şimdi %51 diyene sövüyoruz. İşte bu hale düştük.

gelince açıklamalarıyla acaba dedirtti bana ama güzel uyutmuş şu an hamza vol 2 olduğunu çok belli etti saçma sapan kadrolar yapıyo tam bir cacık

Hamza gittiğinde göbek atan biri olarak şu an, Hamza dönemini bile arıyorum.

NOT : Hamza'yı aramıyorum. Uzak olsun kulüpten. Ama onun dönemini bile arıyorum şu an. Bu adam Hamza'nın kötüsü, Prandelli'nin iyisi. Prandelli zaten dip noktaydı. Ondan daha kötüsü yeryüzüne gelmez. Tıpkı Umut'tan kötü forvetin yeryüzüne gelmeyeceği gibi.

Son düzenleme:
Hamza gittiğinde göbek atan biri olarak şu an, Hamza dönemini bile arıyorum.

NOT : Hamza'yı aramıyorum. Uzak olsun kulüpten. Ama onun dönemini bile arıyorum şu an. Bu adam Hamza'nın kötüsü, Prandelli'nin iyisi. Prandelli zaten dip noktaydı. Ondan daha kötüsü yeryüzüne gelmez. Tıpkı Umut'tan kötü forvetin yeryüzüne gelmeyeceği gibi.
çok güzel bir tarifti tebrik ediyorum kardeşim sadece sıkıntı ne biliyomusun prandelli iyi antrenman yaptırmış sonradan meyvesini yedi Hamza.. Hamza yerli sevdası ve transferden anlamaması kıt kafalı olması sebebiyle çok kötü bir hocadır.ama şu an bizi yabancı hoca kurtaracaktı yokuş aşağı freni patlamış biçimde gidiyoruz bakalım nasıl durdurucaz bu arabayı

Lazio kötü gidiyo olabilir de topçuları çok potansiyelli, biz hem kötü gidiyoruz hem takım dandik. Büyük ihtimalle elenecez

D5803 cihazımdan gönderildi

Üst Alt