Denizli, Yöneticileri Dursun Özbek’e Şikayet Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizli, Yöneticileri Dursun Özbek’e Şikayet Etti!

galatasarayda-flas-denizli-ve-ozbek-gorusmesi.jpg

Florya’nın patronu denmesine rağmen hem rahat çalışma ortamı bulamayan, hem de genç yöneticilerin kendisi görevdeyken yeni teknik adam aramasına içerleyen Mustafa Denizli, transfer yapılamaması ile ilgili sitemlerini de Dursun Özbek’e iletti. Özbek, Mustafa Hoca’ya hak verdi.

Gaziantepspor yenilgisinin hemen ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i arayan teknik direktör Mustafa Denizli, sitem dolu bir konuşma yaptı, sonra da ayrılık kararını açıkladı.

Denizli, başkan ile yaptığı görüşmede, özellikle üç genç yönetici Fatih İşbecer, Selim Arda Üçer ve Alper Narman’ın tavırlarından rahatsızlığını dile getirerek, kendisi görevdeyken teknik adam arayışına girilmesinin çok yanlış bir hareket olduğunu söyledi.

Göreve gelirken kendisine verilen bazı sözler karşısında Galatasaray’ı ayağa kaldıracağını söyleyen ancak bunların yerine getirilmediğini hatırlatan Mustafa Hoca’yı tasdik eden Dursun Özbek, “Haklısın hocam. Sana verdiğimiz sözü tutamadık” diyerek söyleyecek fazla bir şeyi bulunmadığını göstermiş oldu.

Mustafa Denizli’nin ayrılığa götüren diğer konu ise Sneijder’ın isteğiyle altyapıya getirilen Hollandalı Jan Olde Riekerink oldu. Yönetim, Denizli’ye “Florya’nın tek patronu” olacağının sözünü vermiş, hatta başkanın kardeşi Mehmet Özbek’i bile tesislerden almıştı. Fakat, Sneijder’ı keşfeden adam olarak lanse edilen Riekerink’in, Mustafa Denizli’ye bile söylemeden göreve başlatılması, tecrübeli teknik adamı çileden çıkardı.

Buna bir de sportif başarısızlık ve futbolcuların yeteri kadar özverili davranmaması da eklenince ayrılık kaçınılmaz oldu.

Milliyet

Bu dede de her şeyden şikayetçi. Yanıma yardımcı bile almadı, şimdi de yöneticilere takmış kafayı. Oldu dedecim onlarda gitsin, oraya da sen bak?

tapatalk

Dursun: Uefa bir hafta icinde kararini aciklayacak.

1 hafta gecti, aciklanmadi.

Dursun: Islerim yogun, yarin öglen görüsecegiz.

Hala görüsme olmadi.

simdi ben dursun denen herife soruyorum: Küfür yemeyi cok mu seviyorsun?

yalancı adamın beyanları da yalan olur :)

simdi gün de 10 kez bunun hakkinda söylediklerimi burada paylassam, Galatasaray Baskanina ana avrat küfürden dolayi bi ton ceza yerim, ama gel gör ki, kimse demiyor ki, "abi bu zat hakediyor, tahrik ediyor, capsizligin dibine vuruyor"...

o degil de hergün bu adama söylediklerimi ulu orta söylesem, muhtemelen idam cezasi yerim yargi tarafindan, cok cok agir küfürler ve beddualar ediyorum.

Istifa ettigi icin soyluyorum.

Bu andaval 2 transfer daha yapilsa ve alt yapida da Ahmet denen aspor yorumcusu kalsa basarili mi olacakmis yani ? Hadi lan ordan.

Galatasaray tarihinin gördüğü en yalancı başkanın teknik direktörü de algı manipulatoru olurdu zaten en fazla.

El birliği ile enkaza çevirdiği takımı Tebrikler.

Transfer yapsa kimi alacaktı ki? Gider Serdar Aziz Nakoulma falan isterdi. Nerde komisyon orda Denizli, nerde komisyon orda Hamza. Bunların nasıl "adam" olduklarını biliriz biz.

Yapmadığı transfer de martinez midir benitez midir nedir. Ulan adamların 2-3 maçının tamamını izledim, bi cacığa yaradığı yok herifin. 8 milyon un kaçı acaba denizlinin cebine girecekti.

Son düzenleme:
Üst Alt