Denizlispor Teknik Direktörü Ali Tandoğan: "Bu sene küme düşme kaldırılsın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor Teknik Direktörü Ali Tandoğan: "Bu sene küme düşme kaldırılsın"

dffggf_7257.jpg

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Ali Tandoğan, bu sene küme düşmenin kaldırılması gerektiğini söyledi.

"BU SENE DE KÜME DÜŞME KALDIRILMALI"

Takımdaki sakatlıkların kadro kurmada sıkıntı yaşattığını kaydeden Tandoğan, bu yıl da ligden düşmenin kaldırılması gerektiğini dile getirdi. Tandoğan, şöyle konuştu:

"Bana göre bu sene takımlar geçen yıldan daha ağır bir sezon geçiriyor. Taraftar desteği olmuyor. Böyle bir pandemi ilk kez yaşanıyor. Bazı kulüpler akıllıca davranıp ona göre bir transfer politikası izliyor. Bizim gibi takımların istenilen kalitede oyunculara sahip olmayışı, takımı bu noktalara taşıdı. Bana göre asıl bu sene ligden takımların düşürülmemesi gereken bir süreç. Pandemi döneminde masraflar arttı. Oyunculara ödemeler yapılamıyor. Yabancı oyuncular da buna karşı tavır sergiliyor. Benim düşüncem, asıl bu sene her ne olursa olsun takımların ligde tutulması gerekiyor."

Süper Lig'de son 4 haftaya 28 puanla son sırada giren yeşil-siyahlı ekibin, bugün ağırlayacağı Rizespor'u yenememesi halinde küme düşmesi kesinleşecek.

Bunlara inat 6-7 takım düşüreceksin.

Bazı kulüpler akıllıca davranıp ona göre bir transfer politikası izliyor. Bizim gibi takımların istenilen kalitede oyunculara sahip olmayışı, takımı bu noktalara taşıdı.

Hayır sorun sende değil seni kulüp başına getiren o aptal yöneticilerde.
Herifin takımı bu sene 21 oyuncu almış. Bunlar bunu diyip ağlarken hatay bedelsiz stoke- monaco-lyon-bordeaux'tan oyuncu alıp gelmiş.
Senin kadar para harcamış sen ne yaptın. Herif gitmiş cenk göneni falan almış küme düşme olmasın diye ağlıyor

Son düzenleme:
her sene alttan 3 takım daha gelsin süper lige. Sonra lig yapılamaz hale gelsin yok olsun sonuçta herkez saçmalamaya başladı.

Üst Alt