denizlispor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

denizlispor

1624192525131.png

tam ad : yukatel denizlispor Kulübü
takma ad : horozlar
renkler: yesil siyah
kuruluş : 1966
stadyum : denizli ataturk stadyumu​

denizlispor, veya sponsorluk anlaşması gereğince yukatel denizlispor, 1966 yılı Mayıs ayında denizli ilinde kurulmuş olan, özellikle profesyonel futbol takımı ile tanınan spor kulübüdür. renkleri yeşil-siyah olan kulübün futbol takımı, maçlarını 18.745 kişilik denizli ataturk stadyumu'nda oynamaktadı

Kizilcabölük disinda profesyonel takimlari yok

muhtemelen onun ismi değişir zaten. Mesela bunu yapmayan tek şehir var: Kocaelispor. Amatöre kadar düştüler, o dönem belediye başkanı, vali falan kocaeli birlik diye takım kurup onu yükseltmek istedi ama kimse desteklemedi o takımı. Amatördeki kocaelispor'u 20 bin kişi destekledi vs

sonra o takım oralardan çıkıp şimdi 1.lige geldi. Kocaeli Birlik'te haliyle yok oldu. Futbol şehri olursa böyle direnir ama denizli futbol şehri değil

Galatasaray ile berabere kalsa Fenerbahçe şampiyon olsa aynı duruştan bahsedecek miydin?
Ne alaka ki üstat ?

Süper ligdeli Rize , Paşa , Gümrük gibi omurgasız kulüplerden değil bir duruşu var. Hiçbir kulübe veya kişiye yanladıklarını da düşünmüyorum.

Ha Denizli bize karşı puan alsaydı görüşün ne olurdu diye soruyorsan , küfür ederdim muhtemelen ki , bu sene hakem lafı yaptıklarında da tepki gösterdim.

Olacagi budur.

Altyapi full torpil.

Cok iyi hatirliyorum bizim yegen Altyapi‘ya gitti bunlarin, ozaman A-Takim kampta daha gelmediler diye PAF‘da antreman yapti.

Ozamanlar TSV 1860 Münih‘de oynuyordu Tarik Camdal ve Kevin Volland ile.

Yanlis olmasin 1 sene sorna gitti galiba.

Denizlispor‘a gidip orada oynim dedi ve bunu ozaman davet ettiler.

2012/13 Sezonu.

Baskanla bu görüzme oldu sonra bunu antremanda izlemeye geldi Baskan.
Kontrat felan hazirlamislar, imza atmasini bekliyorlar.
Bizimki tabi kizmis, böyle Takimla antreman olmaz diye, daha 3 metreye pas atamiyoruz felan diye Altyapi hocaya.
Tabi onda kizmis bizimkine, begenmiyorsan gidersin diye bagirmis.
Baskan olayi cözmüstü.

Yeni oyuncular geliyor , cok iyi takim kuruyoruz tercübeli Oyuncular gelecek birisi SL‘de oynadi ve geliyor diye söylemleri vardi.

Neyse sorna A-Takimla antremana cikti , sözlesme hazir imza eksik.

Sorna bizimki bir Foul yapiyor oyuncuya, Baskan hemen yerinden kalkiyor ve bizim yegeni fircaliyor.
“ Lan yavas ya napiyorsun sen daha Yeni takima geldi en pahali oyuncumuz “ diye dialog oldu.

Baskaismini dahi bilmiyor oyuncun.

“ Biz buna 450.000 € senelik veriyoruz dikkat et biraz “ diye sonlandiriyor lafini.

Neyse bizimki sorna Baskanin odasina gidip, kontrat‘a bakip imza atmaya gidiyor Ailesinle.

Bu arada oyuncuyu nerden aldiniz Baskan diye soruyor , o foul yaptigi oyuncu icin.

Bulgaristan mi hirvat mi ne ordan geldi, almanya Altyapisi var senin gibi dedi.
Ona 450.000 € veriyoruz en pahali adamimis, cok zor oldu ama getirdim diyor :D

Sorna bizmkine Komik bir teklif yapiyorlar.
Bizimki‘de imza atmiyor ve oradan ayriliyor.

Altyapi‘da hep tanidigi kisilerin oglu veya akraba.

O dedigimiz oyuncu‘da zaten 6 ay sorna galiba yine ayriliyor takimdan katki 0.

Dajan Sima

Yani böyle bir tercübemiz oldu Denizlispor‘da .

Yönetim birsey bildigi yok , para varsa Eyvallah.
Transfer büyük bir 0.
Oyuncu kötü oynadigi zaman parasini vermiyorlar 3 ay sorna gitsin diye!

Dogru bi adam gelmedigi sürece bunlar kapatir orayi!
Birde bunlarda Denizli Belediyespor vardi Pilot takim oraya bile bitirdiler.
Adamlar kümeye gitti Denizlispor yüzünden isim degistirdiler.

Malesef Türkiye‘de Futbol böyle :D

Üst Alt