Denizlispor’da Urhan’a Baskı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor’da Urhan’a Baskı

Denizlispor'da 2 Temmuz'da yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi ibre yeniden eski başkanlardan Selami Urhan'a döndü.

denizlispor-logo-03-06.jpg

PTT 1’inci Ligi takımlarından Denizlispor’da Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye yakın isimlerle Büyükşehir Belediyesi kanadının Selami Urhan’a “Güçlü bir ekip kur, biz maddi manevi gerekli katkıyı sağlayacağız” teklifinde bulunduğu öğrenildi. Adaylığa sıcak bakmadığı bilinen Selami Urhan, “Konuşmak için erken” demekle yetindi.

Urhan’ın ikna edilmesi halinde güçlü bir yönetim oluşturululacağı, ardından da transfer yasağı kaldırılarak takviyeler için harekete geçileceği bildirildi.

Denizlispor'da Urhan'a baskı - AMK Spor

Murhan'ın amcasıysa 2 senedir son haftada ligde kalan Denizli bu sene düşer artık.Geçmiş olsun horozlara.

Denizlide yaşıyorum. Kimse gelmek istemiyor. Neden gelsin? Çok büyük bir borçları var. Bunun yani sıra şehir halkı eskiden beri destek vermiyor zaten. Nice zenginler geldi başkan oldu ama kısa sürede herkes kaçtı.

denizliliyim ama batsın artık şu gereksiz takım bi cacığa yaradığı yok kendini fesh etse güzel iş yapar.. ne taraftar desteği var ki benimde mikimde değil kadrosunu bile bilmiyorum nede sponsor var nede başkan.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

O halde ULU REİS Roman KRATOCHVIL'i de anmış olalım

romankratochvil_denizlispor_kaptan.jpg

:bid::bid::bid:........:bid::bid::bid:......:bid:.........:bid::bid::bid:
:bid:..........:bid:.....:bid:.....................:bid:.....:bid:
:bid:...:bid:............:bid::bid::bid:......:bid:.............:bid::bid:
:bid:........:bid:.......:bid:.....................:bid:........................:bid:
:bid:...........:bid:....:bid::bid::bid:.......:bid:.......:bid::bid::bid:

Üst Alt