Denizlispor'dan Fenerbahçe'ye Gönderme! #hatırla - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denizlispor'dan Fenerbahçe'ye Gönderme! #hatırla

o da senin görüşün elbette. O zaman fenerbahçe de 6-0 bizi yendiği maçı paylaşmaması lazım mesela. Bence futbolun güzel tarafı bunlar.
Aynı şey değil bence. Kadro olarak senden üstün olan rakibini gereksiz yere motive etmeye hırslandırmaya gerek yok. Adın üzerinde sen küçük bir anadolu takımısın. Herifler yeniden travma moduna geçtiler. Böyle yakalamışsın çak geç. Bu paylaşımı galip geldikten sonra yaparsın. Fb kulübü içerisinde takımı toparlayacak hırslandıracak bir mekanizma bir dinamik yok. Sen gidiyorsun bunu kendi elinle yapıyorsun. Dediğim gibi son derece gereksiz buldum.

Ptt takımı değil ama harcadıkları paraya aldıkları faydaya bakarsak ptt takımından kötüler.
Ligte yenmesi en kolay takım fenerbahçe duran toptan gol yeme blokları sıkı tut ileri hızlı bir adam koy
kesin yenersin b planı olmayan takım Fenerbahçe
Orası öyle ama Denizli gibi kümeye doğru giden bir takım böyle saçma sapan birşeye girerek herifleri motive etti zaten başlarında hocada yok maç sonu fener paylaşır buna benzer birşey

Gidip karaborsa bilet almıştık arkadaşla.Fb puan kaybetmez boşa gitmeyelim diyordu.İkna etmiştim gitmiştik.Denizli gol haberi gelince Hasan Şaş topu bırakmıştı galiba net hatırlamıyorum şimdi.16 dakikayı tüm seyirciler stadyumda beklemiştik.Sonra herkes indik sahaya.

Cok gereksiz olmus, bos yere gaza getiriyorlar feneri
Bu paylasimdan sonra 3-4 yerler artik
Halbuki umitlydim bu macta denizliden

Üst Alt