Deplasman Fobisi Hakkında - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deplasman Fobisi Hakkında

Maç seçme ise şayet Mariano, Maicon, Fernando, Muslera gibi adamlar deplasmanlarda ceset gibi ortalarda dolaşacağı yerde

öz evlatlarımızdan ismail çipe, yunus akgün, celil yüksel, yavuz kol, ahmet sivri falan oynasın da yenilsek bile gam yemeyiz en azından birkaç genç oyuncu falan kazanırız.
Kazanalim derken bu cocuklari bile kaybedebiliriz.

Ozan Kabaga bile sallayan oldu dün.

hayir yaw o nerden cikti
serdar kendine yuk bindigini dusunup ilk golde adamini birakmasa problem yok idi

Bence daha dikkatli seyredin. Şimdi Serdar'ın lider bir stoper olmadığı belli maç içinde doğal olarak Ozan sürekli ikaz ediliyor pozisyonu itibariyle buraya kadar normal. Bu lider olmayan bir oyuncu için yüktür benim gözümde. Ayrıca Cl sonrası hele deplesman maçları daima stresli olur Ozan'ın bu maçlarda kullanılmaması gerekiyor.

Gerçekten deplasman problemlerimizi çözmek çok sorun değil
1)Takım defansını yönetecek lider bir stoper
2)Topu ilerde tutacak, rakip defansı yıpratacak ve iyi hücum press yapacak bir forvet , öyle Gomis kadar iyi bir golcü olması inanın şart değil

Bu 2 transfer kesinlikle lazım ama Maicon gitmezse kolay kolay stoper alacağımızı zannetmiyorum. Gelelim forvet transferine
Takımın ilerde top tutmasını sağlayacak
Çok iyi hücum press yapacak
Dayanıklığı ve Fiziği ile rakip defanı bozacak
Rodrigues-Emre-Onyekuru 'ya duvar olacak ver-kaçlara girecek

Benim forvetten tek beklentim bunlar. Hani vallahi Gomis kadar golcü olsun gol rekorları kırsın filan istemiyorum takım oyunumuzu ileri götürsün deplasmanlarda rakiplerin bu kadar rahat baskı kurmasına izin vermesin yeter ...

İşte aklımda hep Slimani vardı Gomis gittiken sonra o da Fener 'e gitti. İşte Mandzukic 'in 1-2 tık altında bir adam bulmamız gerekiyor bakalım bulabilecek mi transfer komitemiz ama adım kadar eminim ki A.Albayrak tutup M.Diagne için varımızı yoğumuzu verecek hani %80 devre arasında yeni forvetimiz STSL 'den olacak ve bu özellikelrin çoğunu taşımayacak o kadar söyleyim çünkü bizde transfer işleri böyle işliyor ...

Fobi yok isteksizlik hakim. Okadar yol cekecegim sonra cikip %100 verim verecegim ne icin? Nasil olsa kontratim bonusalu degil nasil olsa tikir tikir parami aliyorum oldu süre hep böyle gidecek. Cözüm ise daha genc oyuncular ile bir takim kurup garanti maasi az olup bonuslari yüksek tuttun an fobi mobi kalmaz

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim, Akhisarspor maçı sonrasındaki ilk idmanda esti gürledi:

Duran topları belirlenecek kişi kullanacak.

İsimler değil, mücadele eden oynayacak.

Futbolda kaybetmek var ama kaybederken de beğenilin.

İçeride nasılsanız dışarıda da öyle olun.

(Hürriyet)

Içerde nasıl oynarsak dışarda öyle oynayamayız ki.

Taraftar top rakibe geçince bir basıyor ıslığı, rakip futbolcular pas atamıyor doğru düzgün. Topu kolayca geri kazanıyoruz.

Deplasmanlarda topu geri kazanamıyoruz.

deplasmanda maç kazanmak her zaman zordu ve yine zor. bunun için önemli birkaç oyuncu gerek. maçı alacak. takımda bu eksik. içerde bu sorun bir şekilde hallediliyor.

Üst Alt