Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Biletleri Dün Satışa Çıktı

Cevap: Derbi Biletleri Yarın Satışa Çıkıyor

Yarın internetten bilet bulma şansım nedir,biletix gişelerden mi yoksa internetten mi bilet alma şansım daha fazla ?

Kale Arkası ve Doğu - Batı Kategori 6 tribünleri uygun bence Şükrü Saraçoğlu da Kale arkaları 66 tl den başlıyordu derbilerde mesela ama diğer tribünler çok astronomik ücretlerde. Takımımızın bulunduğu bu durumuda göze alırsak şöyle olsa fiyatlar daha iyi olurdu

Kategori 7 : 50 tl

Kategori 6 : 90 tl

Kategori 5 : 150 tl

Kategori 4 : 225 tl

Kategori 3 : 300 tl

Kategori 2 : 400 tl

Kategori 1 : 500 tl

Kategori 8 Rakip Tribün : 90 tl

1 kart daha bulmamız lazım o zaman neyse.

Peki şuradaki sayılara kombineliler falan dahil mi yoksa sadece çıkarılacak bilet sayıları mı?

B_7ffade4cb8bba7906b26e3624f5d15ed.jpg

Sayılar kapı numaraları yada blok numaraları :D dikkat edersen soldan sağa doğru azalıyor sürekli ve en alt sıra 100, orta sıra 200, üst sıra 400 lü sayılar hep :D Bende ilk başta tribünlerin kapasiteleri sanmıştım numaraları üşenmeyip topladım hepsini 30 bin falan çıkmıştı sonradan anladım :D

GSBonus kartım var hemde platinyum. Fakat limiti 100TL:eek: Nasıl oluyor diye sormayın uzun hikaye:D

Her neyse 100TL'den ucuz olan yerden bilet almak isteyen olursa yardımcı olabilirim. Şu anda kartta hiç limit yok önce parayı havale edersiniz bende limit açıp bileti alırım.

Abdullah abi ve Ertuğrul usta ile yüzyüze tanışıklığım var, yamuk iş olmaz söyleyeyim dedim :)

Gsbonusum var ve kuzey tribunu 1. kattan bilet bulma sansim varmidir acaba yarin sabah hemen girip alabilirmiyim en iyi atmosfer orasi oluyor cunku birtek orasi bagiriyor, yardim ederseninz sevinirim

yemin ediyorum beynim hosafa dondu su biletixin renklerini cozmeye calısmaktan.. anlayan biri varsa yardımcı olsun lutfen :)

Babamın GSbonus'uyla yarın biletix gişesinden bilet alabilirmiyim.(15 yaşındayım)

fiyatlar şaka gibi

es kaza sampıyonluga oynasak 1000liraya bilet satacaklar

Arkadaşlar bilen biri cevaplarsa sevinirim:

Bu maç için şehir dışından 2 arkadaşım gelecek ekstradan

onlar için de bilet almam lazım

bir yakınımdan gsbonus kartı buldum ancak kendisi şehir dışında

onun gsbonus kart numarası ile bilet alsam

bileti teslim alırken sıkıntı yaşar mıydım?

Arkadaşlar bilen biri cevaplarsa sevinirim:

Bu maç için şehir dışından 2 arkadaşım gelecek ekstradan

onlar için de bilet almam lazım

bir yakınımdan gsbonus kartı buldum ancak kendisi şehir dışında

onun gsbonus kart numarası ile bilet alsam

bileti teslim alırken sıkıntı yaşar mıydım?

Hocam kimliksiz alan belki vardır diycem ama nezamn gitsem ısrarla kimlik istediler kartın sahibinin kimliği olmadan veremeyiz dediler.

Üst Alt