Derbi Kadrosunu Sızdıran G.Saraylı Kim? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Kadrosunu Sızdıran G.Saraylı Kim?

Cevap: Derbi Kadrosunu Sızdıran G.Saraylı Kim?

o menajer hagiye nasıl i..e der lan. bu konuşmada tam olarak kadroda vermemişki. menajer sormuş. barış söylemiş dicem adamın kimin oynadıgından bile haberi yok. 2 saat düşünüyor birde.

İt oğlu it..!! Şerefsiz , karaktersiz , şahsiyetsiz , ahlaksız herif.!

Sen nası olsa Galatasaray'ın karşısına çıkarsın o zaman kaçıcak yer ara hayvan herif.!!

Yazik. Gercekten yazik, ama Türkiyede bas problemimin bu menejaer pisliklerinin oldugunu da gercekdir. Adamlar her yerde at kosturmus.

Barış Özbek benim için, Arda'nın sakatlandığı halde verdiği pasta gol attıktan sonra, Arda yerde yatarken yanından koşup saçma sapan gol sevincini yaşadığı gün bitmişti.

O zaman ben bu adamın karakterini tahlil etmiştim. Şerefsizin teki lan bu lavuk

Geçen sene Fenerbahçe maçından önce Barış Özberk Fenerbahçe'yle anlaştı haberini bi ben mi hatırlıyorum?

Galatasaraydaki gelmiş geçmiş en kötü orta saha oyuncusuydu Mustafa Sarp'tan bile beter açıkça söylüyorum

Galatasarayda oynayan bir futbolcu ne olursa olsun şu kelimenin kullanılmasına izin vermemeli "D.E. İyi oynatsın i... son maçı zaten." Haber doğruysa biz nelerle kimlerle uğraşmışız geçtiğimiz senelerde vahki vah. İçimizde İngiliz kaynıyormuş.

28.06.2011, FT Florya'da açıklama yapıyor :

GSTV Spikeri: "Hocam yeni düzeni oluşturmaya başlamışsınız. Durum nedir ? Ne gibi çözümler bulacaksınız ?"

FT: "Altyapı bitik. Florya yol geçen hanı olmuş. Bizim yarattığımız disiplin ve ciddiyet ortamından eser yok. Bir süre ben ve ekibim burada yaşayacağız. Yatağımı buraya aldırtıp bir süre burada 7/24 kalıp işleri eski haline koymak için uğraşacağım. Zor ve zaman alacak. Altyapıyada gerekli yatırım ve transferler olacak. Şuan kim var, A takımında kim oynar diye istişare ve gözlem içerisindeyiz".

Barış'ı sevmem hatta nefret ederim. Ama şu da var ki bu konuşmada art niyet yok bence. Adam menajere dert yanıyor sadece. Fenerbahçe'ye sızdırılacağını bildiğini sanmam.

Barış'ı sevmem hatta nefret ederim. Ama şu da var ki bu konuşmada art niyet yok bence. Adam menajere dert yanıyor sadece. Fenerbahçe'ye sızdırılacağını bildiğini sanmam.

Bir futbolcu bu kadarda aptal olamaz değilmi ?, dünyanın sayılı derbisi deriz, sende bu takımların birinde oynayacan ve takım kurgusu hakkında bilgiler sızdıracaksın.

Üst Alt