Derbi Laneti: İddaa 2.00 Oran Verince Ev Sahibi Kazanamıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Laneti: İddaa 2.00 Oran Verince Ev Sahibi Kazanamıyor

24 Ekim 2010'daki oranda (2,00-3,00-2,70) bir yanlışlık olması lazım. Çünkü o sezon bizim kadro leş, fb ise güçlüydü. Maç 0-0 bitti hatta galibiyeti kaçırdık ama maça çıkılmadan önce Galatasaray taraftarı da olmak üzere herkes farklı bir fb galibiyeti bekliyordu. Oranlar 1.60 diye açıldı sonra 1.30'a kadar düştü diye hatırlıyorum..

24 Ekim 2010'daki oranda (2,00-3,00-2,70) bir yanlışlık olması lazım. Çünkü o sezon bizim kadro leş, fb ise güçlüydü. Maç 0-0 bitti hatta galibiyeti kaçırdık ama maça çıkılmadan önce Galatasaray taraftarı da olmak üzere herkes farklı bir fb galibiyeti bekliyordu. Oranlar 1.60 diye açıldı sonra 1.30'a kadar düştü diye hatırlıyorum..

Evet dediğin gibiymiş 1,50 yle kapatmış

Fenerbahce - Galatasaray (24.10.2010) Mac Detayı - Turkiye Spor Toto Super Lig 2010/2011 @ Mackolik.com

İddaa dakika başı oranlarla oynuyor. Son dönemde iddaa oynayanlar bilir. Yarına kadar en az 2 kere daha değiştireceklerdir.

Fatih Terim vs Aykut Kocaman faktörü var + bugünkü idmandan sonra oyuncuların morali,hırsı tavan yapmıştır ben yenileceğimizi düşünmüyorum.Klasik iddaa oranı düşürerek milleti 1'e oynamaya yönlendiriyor işte.

Maç hakkında yorum yapmaktan sakınıyorum reis, şom ağzımız tutar tersi felan çıkar diye korkuyorum :D Şimdilik heyecan tavan.

Üst Alt