Derbi Öncesi Hasar Tespit - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu isin altindan para mevzusu cikar. Para alamayan adamlar sakatim deyip yatiyor bence. Yoksa anlamsiz bu kadar sakatlik

eren ve fas çingenesinin yetisip yetismemesi mac icin durumumuza belirler aslında sinanda sakatlansın diyordum

yoksa ısrarla onuda oynatcak bokunda boncuk varmıs gibi

Bu isin altindan para mevzusu cikar. Para alamayan adamlar sakatim deyip yatiyor bence. Yoksa anlamsiz bu kadar sakatlik
acıkcası benimde aklıma gelen sey bu. parasızlıktan antrenmanları düzgün yapmıyor bunlar, doğal olarak sakatlanıyorlar. terim'in dönemleri incelenmeli aslında sakatlanan oyuncular neden ve hangi bölgeden sakatlanmıs. bunlarla eşleşiyor mu bakmak lazım.
ben hoca kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. (antrenman metotlarından bahsediyorum) yılların hocası sonucta.

Sanmiyorum

Onyekuru
Emre
Zaten belliydi
Linnes oyle bir insan degil

Fernando zaten cikarken sinirlenmisti
Serdar da oyle +habire sakatlaniyor

Fegh olabilir
Eren olabilir

Belhanda anlamadim noldu. Hca da lafi soktu

Linnes darbe.
Akbaba darbe.
Belhanda tansiyon.
Nagatomo'ya top çarptı.
Onyekuru milli takımda sakatlandı.
Eren zaten oram buram ağırıyor diyip maça çıkmayan biri.
Feguli milli takımda adale sorunu yaşamış dönüşte bizde gitti.

Aziz ve Fernando kaldı işte.

Açıklanan rapora bakarsak

Serdar, Linnes, Belhanda, Eren, ve oynarsa Feghouli, Onyekuru yetişir.

Emre
Nagatomo
Mariano

kesin yok. Fernando zor.

Üst Alt