Derbide Yapılacak Kareografi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbide Yapılacak Kareografi

Cevap: UltrAslan Derbi Maçı Bildirisi | ÖNEMLİ !

UltrAslan kim yahu?

Kendilerine sahip çıksınlar önce.Kemik kadrosu bile serseri.

Bu forumu uzun zamandır takip ederim ve sonunda üye olmaya karar verdim.

Buradan ultrAslan'a hakaret eden arkadaşlarımızı biraz daha aklı selim tenkit etmeye davet ediyorum.

ultrAslan'ı yeri geldiğinde kendi forumlarında bile eleştiriyorum.Elbette hataları var.Yanlış yaptıkları var.Ama ultrAslan bu ülkede en onurlu taraftar grubudur.

Diğer taraftar gruplarının hepsini toplasan bir ultrAslan etmez.Burada inanılmaz bir kincilik yapılmakta.Medya ağzıyla konusan arkadaslarımız var.Yapmayın yahu.

Ultraslan nasıl bu kadar büyük görüyor kendini anlamıyorum yahu. Geçen radyoda Genel Koordinatörleri Oğuz Altay'dı sanırım, dünyanın en iyi taraftar grubuyuz falan bişeyler saçmaladı.

Buradan ultrAslan'a hakaret eden arkadaşlarımızı biraz daha aklı selim tenkit etmeye davet ediyorum.

ultrAslan'ı yeri geldiğinde kendi forumlarında bile eleştiriyorum.Elbette hataları var.Yanlış yaptıkları var.Ama ultrAslan bu ülkede en onurlu taraftar grubudur.

Diğer taraftar gruplarının hepsini toplasan bir ultrAslan etmez.Burada inanılmaz bir kincilik yapılmakta.Medya ağzıyla konusan arkadaslarımız var.Yapmayın yahu.

Lalalalalala saldır galatasaray gibi saçma bestelerin onlarca dakika söylenmesine tepki gösterilmesinin ''medya ağzıyla'' ne alakası var? Her maç ultraslan tribününde kırılan onlarca koltuğa tepki göstermenin ''medya ağzıyla'' ne alakası var? Göz var nizam var, medyaya gerek yok.

Katılıyorum,kendileri ile bi bağlantım yok

Ama Almanyaya Portekize,karda çamurda ülkenin 4 bir yanına giden insanlara az biraz saygı

Pazar günü kızların liderlik maçı var,bi çok kişinin umrunda olmıcak,forumları saymayın hepimiz psikopatlık derecesinde Galatasarayız

Ama yoldan geçen 5 Galatasaraylının 4 üne sorun bakalım haberleri varmı,ama onlar orda olucaklar

Siz 3 5 kişilik bi aile içinde hatalar yapmıyormusnuz,birbirinize kızmıyor kırılmıyormusunuz,yüzbinlerden bahsediyoruz

Elbet hatalar var,ama onları çözme yoluna gitmek lazım

Ultraaslana Gençfenerbahçeliler gözü ile bakmak son derece yanlış

Lalalalalala saldır galatasaray gibi saçma bestelerin onlarca dakika söylenmesine tepki gösterilmesinin ''medya ağzıyla'' ne alakası var? Her maç ultraslan tribününde kırılan onlarca koltuğa tepki göstermenin ''medya ağzıyla'' ne alakası var? Göz var nizam var, medyaya gerek yok.

Dostum ; Bak bende aynısı diyorum beste durumu iyi değil.Bariz kötü.Buna bişi diyen yok.Medya olayınıda senin için demedim ki genel olarak söyledim.

Samiyenin kapanış haftası.ultrAslan Polatı istifaya davet ediyor.Ertesi gün medyada su yazıyor.İstifaya çağıran taraftarlara başka bir frup mudahale etti.Halbukı boyle birşey yok.İstifaya davet edenler bizzat ultrAslan'lar.

Bunu medyada okuyan dostlarımızda.''Satılmış ultrAslan'' diye iğrenç yakıştırmalar yapıyorlar.

Cidden paylaşılan gibi bir şov yapılacaksa helal olsun derim.

Türkiye'deki en büyük tribün şov olur belki de bu.

hangi maçta olursa olsun cimbomum benim,biricik sevgilim bestesini söylemezsek o zaman ultraslanı tebrik edicem.maç içinde nedir bu beste.

Adamların beyinleri,tekrarı kolay olan 3 besteye göre kurulu çünkü.Bir de içip içip olay çıkarmaya..

Maç izlerken kafamı Pegasus'a doğru çevirince ayrı utanıyorum,sahaya çevirince ayrı utanıyorum.

7094.jpg

Cevap: Derbide Yapılacak Kareografi

Eski deplasman tribünün oraya da bizim taraftar alınacak bilginize. Orası da sarı kırmızı olacak.

Üst Alt