Derbinin Hakemi Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Hakemi Belli Oldu!

1495037_h.jpg

Galatasaray - Fenerbahçe derbisininin hakemi Mete Kalkavan!

Süper Lig'deki Galatasaray - Fenerbahçe derbisini hakem Mete Kalkavan yönetecek.

LİG TV

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merak ediyorum. Hangi hakem gelecek de GSC memnun olacak ?

Kim geliyorsa beğenilmiyor :D

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

Şampiyonu belirlemiş federasyon. Mete beşiktaşa çalışacaktır. Yani Mete fenerin puan kaybı için arenada baskı altına kasıtlı olarak girecektir. Bu sene şampiyonluğu beşiktaşa verecekler gibi gözüküyor.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Galatasaraydan soğumak hakkı bize ait değil!
O hak, 14 sene şampiyonluk görmemiş nesile verilen haktı, onlar da kullanmadılar

Son düzenleme:
Haftasonu belli olmuştu zaten Mete'nin yöneteceği. Bariz bir şekilde belliydi. Selçuk'un kart görme ihtimali yüksek. Aralarındaki sıkıntıyı biliyoruz.

Ayrıca Mete'nin bjk'li olması işimize de gelebilir. Takdir haklarını bize kullanabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakemler duruma göre maç yönetirler.Bjkli olması bu maçı etkilemez.

Arena'daki ilk derbide Fb'nin mutlak 3 puana ihtiyacı vardı ama bizim yoktu.Fb hakem kararıyla yenilseydi Aziz ortalığı dağıtırdı ama biz yenilseydik kulüp kaosa sürükleneceğinden hakem geri planda kalırdı.Nitekim öyle de oldu.O maçta Baros'un golünü vermemişti Fırat eyyamcısı.İlk yarıda Gökhan Zan ve Servet'e ardı ardına sarı göstererek geri çekilmemize neden olmuştu.Bize 5 sarı 1 kırmızı,fb'ye sadece 2 sarı göstermişti.2 golümüz ofsayt gerekçesiyle sayılmamıştı.İkisi de ofsayttı ama tersi olsa fb'nin ofsayt golü verilirdi diye düşünüyorum.

13-14'te Arena'daki derbide de Fb'nin şampiyonluğu neredeyse kesinleştiğinden fb hakem hatasıyla kaybetse bile sesi fazla çıkmayacaktı ama bizim 2.lik iddiamız vardı.Bu yüzden Bülent Yıldırım takdir haklarını bizden yana kullanmıştı.Fb'ye 8 sarı 1 kırmızı bize de 5 sarı kırmızı göstermişti.Normal şartlarda Emre hayatta oyundan atılmazdı ama dediğim gibi Bülent eyyam yaptı.

Bu maç ise 10-11'e benziyor.Hakem hatasıyla yenilirsek Dursun veya yönetimin hakeme haddini bildireceğine inanan var mı?Ayrıca yenilirsek gündem hakem değil kulübün kötü durumu olacak ama fb öyle değil.Hakem hatasıyla kaybederse Aziz ve Mahmut hazır kıta bekliyor.

Takdir haklarını Fb'den yana kullanacak 1 Mete bekliyorum.

Son düzenleme:
bilemedim

mactan once "acaba hakem nasil bir eyyamcilik yapacak?" diye dusunmek ilginc.

hayir tarafi bile belli degil ama bi haltlar yiyecegi kesin

Yukarda arkadaş açıklamış. Bize şu anda gelen geçen vuruyor. Hakem bizi eze eze yese bitirse neolacak. Dursun kendi dötünün derdinde zaten onu adam yerine koyan yok. Mete görevini yapacaktır

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt