Derbinin Hakemi Fırat Aydınus Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbinin Hakemi Fırat Aydınus Oldu!

Kendisiyle ilgili olumlu hatırladığım tek şey Arenada ezerek 3-1 yendiğimiz maçta Elmanderin golünde faul olmadığını iyi yakalamıştı genelde hakemler kaçırıyo o pozisyonları.Umarım bu maçın senaryosu da o maç gibi olur ezerek yeneriz.

3-4 tane var . Gecen sene cuneyt olsa bjk maci dk 5 belhanda kizarmisti

Bir gencler macinda haybeden penaltilarla maci hediye etmisti

Bahsettiginiz pozisyon bilica ile idi dogru

Yalniz genelde gs bjk , fb bjk maclarinda iyiyken gs fb maclarinda kritik hatalari oluyor

Nondanin gol attigi macin 75 inden sonra mac berabere olsun diye yapmadigi kalmamisti , yine iptal edilen bir baros golu hatirliyorum , 2-0 kadikoyde kaybedilen bir macta yine cok tarafli yonetimi aklimda kalmis

Neyse bu adam kadikoy disinda yine de iyi sayilir

Firati insan olarak severim ama fevri biridir , bir ara baya ps filan oynamisligim vardir grupca , kivanc , tugrul ben firat filan oynardik , o zaman da oyleydi

Ailevi sorunlar yasadi bir donem ama hakemlik olarak keske o yoyo testinde kalmasaydi da avrupa listesinden atilmasaydi

Sonra ego ve eyyam basladi , kilo aldi , saldi kendini

Son 2-3 senedir toparladi bu prof hakemlikten para gelince (o kadroda var mi emin degilim)

Bjk liligi cok sert degildir ama asiri bir fb dusmanidir , italya milli takimi hayranidir bolca lisansli urun sahibidir ve giyer

Gelebilecegi yerin altinda kaldi o sallandigi donemki yoyo testi yuzunden

Normalde o testi kosamayana lokal hakemlik de yaptirilmaz aslinda da bir kitabina uydurdular iste

"" Fenerbahçe, Fırat Aydınus'un yönettiği son 16 deplasman maçında sadece 2 galibiyet alabildi.

2 galibiyet de TT Stadı'nda Galatasaray'a karşı.""

Bu istatistiğe dikkat
fenerasyon da artık bu konularda bizim aleyhimize totem yapmaya başladı.

Malatya maçına deplasman da en çok mağlup olduğumuz hakemi verdiler.
Bu maça da firati.
Bazı şeyleri artık saklamadan yapıyorlar.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Yalniz sanirim bahsedilen 2 macta da hakemlik bir sey olmadigi gibi dunyalari kaciran bizken fb nin mac boyu 1 bilemedin 2 pozisyonu vardi

Hele bu 16 da 2 serisi super finaldeki mac ise , pozisyon sayisi 13-3 filandi yani

Son josef in goluyle kazandiklarinda da yine 5-6 net vardi bizim, biri rodrigues in cok netti filan

Firati insan olarak severim ama fevri biridir , bir ara baya ps filan oynamisligim vardir grupca , kivanc , tugrul ben firat filan oynardik , o zaman da oyleydi

Ailevi sorunlar yasadi bir donem ama hakemlik olarak keske o yoyo testinde kalmasaydi da avrupa listesinden atilmasaydi

Sonra ego ve eyyam basladi , kilo aldi , saldi kendini

Son 2-3 senedir toparladi bu prof hakemlikten para gelince (o kadroda var mi emin degilim)

Bjk liligi cok sert degildir ama asiri bir fb dusmanidir , italya milli takimi hayranidir bolca lisansli urun sahibidir ve giyer

Gelebilecegi yerin altinda kaldi o sallandigi donemki yoyo testi yuzunden

Normalde o testi kosamayana lokal hakemlik de yaptirilmaz aslinda da bir kitabina uydurdular iste
hangi kıvanç reis

Fırat iyi kötü demiyorum ama geçen sezon Bjk maçında kötü değildi Belhanda'ya maçın başında kırmızı verebilirdi vermedi , Tosic Gomis'i düşürdü tak diye penaltıyı çaldı kırmızıyı verdi Cücü olsa ne penaltıyı verirdi ne kırmızıyı.

Bülent Yıldırım , Cücü , Mete denen 3 hakem asıl çekinmemiz gereken isimler , Toroğlu'nun deyimiyle kaşarlanmış hakem bunlar.

Fırat iyi kötü demiyorum ama geçen sezon Bjk maçında kötü değildi Belhanda'ya maçın başında kırmızı verebilirdi vermedi , Tosic Gomis'i düşürdü tak diye penaltıyı çaldı kırmızıyı verdi Cücü olsa ne penaltıyı verirdi ne kırmızıyı.

Bülent Yıldırım , Cücü , Mete denen 3 hakem asıl çekinmemiz gereken isimler , Toroğlu'nun deyimiyle kaşarlanmış hakem bunlar.

Bjk macinda gayet kotuydu , kirmizi kart penalti olan pozisyonda ofsayt tesbit edilmisti , belhandanin hareketlerini q7 yapip da vermediginde hakemler ne diyorduk hatirlayin

Bildigin bize yonetti o maci yani , ama fb maclarimizda da tam tersi oluyor genelde

Bjk macinda gayet kotuydu , kirmizi kart penalti olan pozisyonda ofsayt tesbit edilmisti , belhandanin hareketlerini q7 yapip da vermediginde hakemler ne diyorduk hatirlayin

Bildigin bize yonetti o maci yani , ama fb maclarimizda da tam tersi oluyor genelde

Ofsayt varsa da yakalamak yan hakemin işi Fırat'ın değil.

Benim demek istediğim penaltı doğruydu.

Q7 tekme atıyor bizim Belhanda dengesiz hareketten bana kalsa ikisi de kırmızı olur ama Q7 yemiyorsa bizim topçular da yememeli ki eşitlik olsun.

Açıkçası son 2 senedir en iyi hakem Fırat. 3-1 tokatladığımız maçta da Elmander-Bilica pozisyonunda dolandırıcı Bilica’nın kendini attığını iyi görüp golümüzü vermişti.

Kadıköy'de son senelerde hangi maçtan 1 puan çıkardıysak hepsinde Bülent Yıldırım var neredeyse.Bülent adamdır.Geçen yıl Soldado'nun kendini atmalarına başkası olsa penaltı verebilirdi.

Dunyanin en buyuk eyyamci hakemi desek yalan olmaz.
Belhandanin en kucuk hareketinden kirmizi kart verir, belhanda bu macta oynamamali.

firat-aydinus_8568.gif

Lisede pas vermeyince bağıran yavşak tiplere benziyor

Üst Alt