GSC Haber - Derbiye Arda Kardeşler Atandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Derbiye Arda Kardeşler Atandı

En kötü atama bizim adimiza. Maca dair ümitlerim ciddi oranda azaldi.

Halil Umut Meler en azindan caktirmadan dogramaya calisiyordu gecen sene Kadiköydeki macta.

Bu herif aleni sekilde yapar. Isimiz cok zor

Adamın anasına 90 dk sövüp sindirdiler ve %100 penaltıyı es geçti. Ve daha yeni oldu bu olay. Şimdi derbiye atamak ha.

Kimi verseler ayni tepkiyi verecegiz. Cunku istisnasiz tum hakemler Koc tarafindan ya satin alinmis ya da Koc-Fb'nin tehditlerinden korkmus durumda.

En iyimser düşünce ile samet'in karagümrük maçındaki penaltı pozisyonunda var bunu çağırmadı, gel izle demedi, bu da devam etti. Kendisi pozisyonu görmedi. Tff de buna dayanarak atadı. Yani o pozisyonda var hakemleri suçluydu. Bir tek bu şık geliyor aklıma yoksa aksi durumda var gel izle deyip bu da serhat'ın dediği gibi taraftardan etkilendim penaltıyı veremedim filan olayı doğruysa bizim maça çıkmamıza gerek yok lime lime doğrar bizi. Şerefsiz tff o pozisyonun var kayıtlarını açıklasaydı herşey açığa kavuşacaktı. Ama son olarak bu adam dürüst tertemiz bir hakem olsa bile hum için açıklama yaparken bana çok itici geldi yani futbolcularla diyaloğu iyi değil bu herifin çok kart aldırır.

Üst Alt