Derbiye Medyanın Müdahalesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbiye Medyanın Müdahalesi

her boş beleş adamın konusunu açarsanız ohohoooo... mahallenin kavesindeki fanatik fenerli mehmet abi de "kesin yenerih la" diyor onun konusunuda açın bari.

Konuyu açan kişi olarak şunu demeliyim ki konunun amacı medyada altı boş olumlu Fenerbahçe havası yaratılarak derbiye olan heyecanın canlı tutuluyor olmasına dikkat çekmektir. Üye görüşü ön ekiyle açmıştım halbuki. Ahmet Ercanlar haberini en bariz örnek diye paylaştım. Haber görüşlerimin önüne geçti farkettim.

pazar günü en gücsüz rakip fb olacak.

MHK. TFF. MEDYA alayina koymamiz sart oglu sart

çok doğru bir tespit diğer takımlara yaptığımız gibi fb yi de yendikten sonra küme düşme adayı yapacağız yani özetle galatasaray'ın yendiği rakipler medya gözünde basitleşmeğe başlıyor. çünkü galatasaray o kadar basitmiş gibi bu zorlu müsabakaları atlatıyor ki bunu kabul etmek yerine kompleks yapıp bahaneler üretmeğe başlıyorlar. küme düşer dedikleri kayseri kaçıncı bu sezon 4 mü 5 mi? :DD

çok doğru bir tespit diğer takımlara yaptığımız gibi fb yi de yendikten sonra küme düşme adayı yapacağız yani özetle galatasaray'ın yendiği rakipler medya gözünde basitleşmeğe başlıyor. çünkü galatasaray o kadar basitmiş gibi bu zorlu müsabakaları atlatıyor ki bunu kabul etmek yerine kompleks yapıp bahaneler üretmeğe başlıyorlar. küme düşer dedikleri kayseri kaçıncı bu sezon 4 mü 5 mi? :DD

Kayseri yukarilarda
Kasimpasa Barcelonadan puan aldi
Karabuk basaki yenidi

Var da var

Unuttukları birşey var. Artık o sahada eli ayagına dolaşan ne yapacağını bilemeyen derbiden etkilenen yerli ağırlıklı kadrolar yok.
10 yabancı belkide 11 yabancı ile çıkacağız yine. Ve kafalarına göre oynayacaklar. İyi olan kazanacak hepsi bu

Sorun yok kardesim. Begenen begenir begenmeyen begenmez.

Baskalarina yaranmak ya da kendigimi begendirmek icin icin kendimi degistirecek degilim.
Kim ne dedi ne yapti bilmiyorum ama sen burda hakkinda yazilanlari takma Can ya, takmazsin zaten uzun süre üyesin, biliyorsundur herseyi. Hep ayni tipler, isleri gücleri trollük, futbolu ve gerceklerini takip edemeyen, fikir sahibi olamayan tipler belirli üyelerin üstüne oynuyor hep oldugu gibi.

O ayni isimler forumu resmen gercek hayat gibi görüyor, kimseyle ters düsmemek icin gercek fikirlerini saklayip yalakalik yapmaya calisiyor. Sonra bakarsin siyasetciler ve türkiyede düzeni elestirirler hepsi yalaka diye.

Sen futbol hakkinda görüslerini, düsündüklerini paylas. Kimseye göre kisiligini degistirme bana kalirsa. Farkli seylerin altini cizip digerlerini ters düsürünce üstüne oynamalari normal.

Bakarsin birazdan Hayri Can Akasra üyeligiyle gelir över, sonra Hayri Cund olarak gelip satasir.

Son düzenleme:
Turgay demir denen fanatik tinerci bile fenerli olmuş.

Ekranda fb holiganlığı yapıyo. 8 puan kardeşliği olur da bu kadarını beklemiyordum.

Emre bol turgay demir gibi holigan itlerin karşısında adam gibi Gsli yorumcu olmayınca meydanı boş bulup sallıyolar

Üst Alt