derhal gönderilmesi gereken futbolcular - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

derhal gönderilmesi gereken futbolcular

Cevap: Derhal gitmesi gereken futbolcular?

gözkhan zan 2 mılyon euro alıyor 2 mac oynamadan 2 secenek var ya bu yönetim gerizekalı yada gökhan zanla 2 mılyonu kırısıyorlar yoksa akıllı adam lakabı cam olan adama 2 mılyon vermez

Kazim Kazim

yemin ediyorum Jo lar yuhladiniz, Rijkaardlari istifaya davet ettiniz, bu adami yuhlamasiniz Galatasaray tarafari degilsiniz ozaman...

Yuhlamıyorum destekliyorum arkadaş ne kadar herşeye laf eden bir taraftarımız oldu böyle anlamak mümkün değil. Siz hiç hayatınızda bir kez olsun hata yapmadınız mı. Herkesin ikinci bir şansı vardır bunu unutmayın...!

images

bam.jpg

2n838sy.jpg

element-bam-margerra-him.jpg

Easy-Off_BAM.jpg

images

Bam-Ninja-logo.jpg

BAM-Burst.gif

:D:D:D:D:D

Bence neil arda baros(gerci varmı yokmu belli deil ya) bide kewel gitsin.

Yerine ibrahim üzülmez bilica nobre gelsin ha bide alex de ayrılıomus madem sezgin havada kapsın.Kaleci arıolarmıs sezgin gitsin meshur fevziyi alsın bence:p

Ama serdar özkanı nasıl bıraktılar hala anlamış değilim.Yeterli şans tanınmadı çocuğa.Halbuki böyle bir top cambazı bulamazlar adnanlar bir daha...

Birer birer gitmeye basladilar gitmesi gerekenler.

Once Ali bugunde Serdar.

Sira Mehmet Batdal, Ayhan, Mustafa Sarp da.

Eskisi gibi oynamicaksa Hakan Balta da gitsin.

Gökhan

Barış

SARP

Aydın

M. Batdal

bu arkadaşlar gittiği vakit kadro belli olur. Gökhan haricindekiler bildiğin kalitesiz olduğundan gidiyorlar bu arada.

Kazım diyenler utanacak o ayrı konu.Hepsini kaydediyorum.Yarın bigün forumda kazım sayesınde gulenlere lafı oturtucağım gediğine riyakar insanları sevmem.Ayrıca bana göre ilk gitmesi gereken ARDA dır.Takıma birşey katamıyor eskisi gibi suan sadece zarardır.Şeker maçında Kazım ve Culio girene kadar Arda dahil takım hiçti.

Kazım diyenler utanacak o ayrı konu.Hepsini kaydediyorum.Yarın bigün forumda kazım sayesınde gulenlere lafı oturtucağım gediğine riyakar insanları sevmem.Ayrıca bana göre ilk gitmesi gereken ARDA dır.Takıma birşey katamıyor eskisi gibi suan sadece zarardır.Şeker maçında Kazım ve Culio girene kadar Arda dahil takım hiçti.

Evet arda bencede gitsin.neil de gistsin.Ne kadar kazma,vurdumduymaz,taraftara yaranmak için elli dereden su getiren yalakalar varsa gelsin hakdır bence...Gitsinlerde kurtarsınlar kendilerini..

Zapata da geliomus kına yakın bende baston hediye ederim.

hiçbirisi gitmemeli.... galatasaray orta sahanın göbeğine oyunu 2 yönlü oynayabilen çok sağlam 2 yabancı almalı.. 1 olursa olmaz. çünkü göbek boş.

sonra 2 tane stoper lazım çok sağlam olmalı. neil sakatlık yaşadığında galatasaray kalecisi allaha emanet. bir takımın hücumu stoperden başlar. lucescu derki stoperi sağlam olmayan takım dümensiz gemiye benzer.

agresif 1 forvet lazım. emenike gibi bir adam galatasaraya kazandırılabilirse bu takım çağ atlar . demedi demeyin. baroşa artık güven olmaz.

arda , kewell skor değiştirebilecek oyuncular. ama defansif zaafa bomboş ortasaha eklenince bu adamların performansı yüzde 50 düşüyor. tabi birde kaleci lazım galatasaraya

1 kaleci , 2 çok sağlam stoper , 2 çift yönlü ortasaha , 1 de emenike .

+ arda , kewell , neil

geri kalanlardan istediğinizi gönderebilirsiniz.. zararı olmaz.

Bir takımda gitmesi gereken oyuncular gitmemesi gerekenlerden daha fazla ise o takım asla başarılı olamaz. Gitmesi gereken oyuncuları yazmaya kalkıyorm ve dehşete düşüyorum.Neredeyse takımın tamamı gibi bir sonuç ortaya çıkıyor.

Üst Alt