GSC Haber - Derrick Köhn, İstanbul'da - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Derrick Köhn, İstanbul'da

Yani bahsedildiği gibi öğlen gelir ise, antrenmana yetişebilir. O durumda Başakşehir maçında 18 içerisinde yer alabilir hatta ilk 11 bile.

Yokluktan kim varsa oynattık yav solda. Kendi takımında düzenli oynamış. En son 3 gün önce maça da çıkmış. Gelir gelmez 11'e girebilecek durumdadır. Direkt oynamazsa hoca tercihi olur.
Üstadım, burada tek sorun süre olarak geç gelmesi olur gibi; yani yarın antrenmana yetişmez ve cuma tek antrenman görür ise belki yedek başlayabilir. Yoksa perşembe, yani 00.09 itibari ile bugün gelir ve antrenmanda olur ise bence de ilk 11 olacaktır yüksek ihtimal.

Üstadım, burada tek sorun süre olarak geç gelmesi olur gibi; yani yarın antrenmana yetişmez ve cuma tek antrenman görür ise belki yedek başlayabilir. Yoksa perşembe, yani 00.09 itibari ile bugün gelir ve antrenmanda olur ise bence de ilk 11 olacaktır yüksek ihtimal.
Adam full antrenman yiyerek geliyor. Takımla tanışsın, bir taktik antrenman görsün yeter diye düşündüm açıkçası.

Yarın 11'de geleceği doğruysa yarınki antrenmana da yetişir bence. Antrenman genelde 15 yada 17'de falan oluyordu sanırım.

Üst Alt