Devre Arası Mutlaka Transfer Yapılması Gereken Mevkiler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devre Arası Mutlaka Transfer Yapılması Gereken Mevkiler

kaleci antrenörünün değişmesi lazım, sonra hocaya yol vereceksin. Bir adet adım akılı basit transfer yapıp yaz transferi için çalışmaya başlayacaksın temiz.

Son düzenleme:
Mevcut kadro asagidaki gibi

GK: Muslera, Carasso, Eray
DR: Mariano, Tarik
DC: Maicon, Calik
DC: Serdar, Denayer
DL: Linnes, Latovlevici
DMC: Fernando, Tolga, Koray
MC: Ndiaye, Selcuk
AMC: Belhanda, Emrah
AMR: Feghouli, Sinan
AML: Garry, Yasin
ST: Gomis, Eren

Toplam yabanci: 13 + 1 transfer

Bu yuzden devre arasinda eger bir yabanci gonderilmezse yalnizca bir yabanci alinabilir. Bunun icin de en mantikli isim hem sol bek, hem sol orta, hem de orta saha oynayabildigi icin Asamoah olacaktir diye dusunuyorum. Sezon sonu Lato, Denayer, Carasso gidince daha buyuk capli bir operasyon yapilabilir.

beni quote etmistin de
neyse soylemek istedigini kerpetenle almak lazim herhold
iyi gunler
Bu adam boş, kurdurduğu kadro kağıt üzerinde kötü değil ama yetersiz. Kadroyu Tudor kurdurdu diyorlar ya ben de ona ithafen yazdım. Gidip doğru düzgün bir numarası olmayan Belhandaya tonla para verdiler, sol bek için alternatif yaratmadılar, Ndiaye bile bu maçta ileri geçince iyi oynasa dahi çok fazla defosu olduğunu gösterdi.

Bütün bunların yanında kendi kurdurduğu kadro ile bile cesaretli oynayamıyor skoru garantiye almaya değil korumaya oynuyor.

Asamoah & Lavezzi

thats it.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Felipe Luis & Konoplyanka'da olabilir.

# Üst düzey Sol Bek

# Modern pasör bir 8 Numara

# (Yedek) Santafor.
hızlı, çevik ve teknik olmalı...katiyen Privot olmamalı

# Üst düzey Skorer-Kanat

Üst Alt