GSC Anket - Devre Arasına Kadar Sol Bek Kim Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Devre Arasına Kadar Sol Bek Kim Olmalı?

Devre Arasına Kadar Sol Bek Kim Olmalı?

• Barış Alper

Kullanılan: 51 54.8%
  • Tete

Kullanılan: 3 3.2%
  • Kerem Demirbay

Kullanılan: 5 5.4%
  • Kazımcan

Kullanılan: 15 16.1%
  • Angelino

Kullanılan: 10 10.8%
  • Abdülkerim

Kullanılan: 4 4.3%
  • Kaan Ayhan

Kullanılan: 5 5.4%

• Kullanılan toplam oy
    93
Türk oynatacağız tete yazanlar neyin kafasında

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
gözümde öyle bir mevki haline geldi ki theo hernandez'de oynasa orada, günay güvenç'te oynasa bi farkı yok

kimi koyarsan koy sıçıyor sıvıyor

Tete ve Demirbay neden seçenekler arasında. Angelino dışında herkes olabilir. Opsiyon çalışmasın yeter

Angelino yerine farklı bir isim gelse bile bazı maçlar yabancı kuralı sebebiyle Kazımcan yahut yerli farklı bir ismi görmeye mecburuz. Saçma sapan bir kural ya.

Devre arasında takımın orta saha sorununu çözecek 1 oyuncu aldıktan sonra Angelinhonun performansında hatırı sayılır 1 iyileşme olacağını düşünüyorum

Nasıl aldık bu adamı diyordum ilk yazıldığında, söylenildiği gibi kötü bi oyuncu değil

Seçimimiz Angelinho'dan yana tabi ki

Pres futbolu oynuyoruz bize güç enerji lazım Boey tarafında olduğu gibi sol bek içinde Atletizm > Teknik kapasite o yüzden Barış geçici olarak oynayabilir ters ayaklı olması sorun değil tek sorun ofsaytı bozması olur ama bugün Halil'i tekte ofsayta düşürdü. :asd:

Abdülkerim ve Kaan Ayhan konusunda kesinlikle karşıyım hem adalelere zarar hem de önde oynadığımız için rakiplerin hızlı oyuncularına karşı maç boyu enerjileri yetmez. Abdülkerim zaten oynamak istemediğini biliyoruz.

Angelino sözleşmesi doldu artık oynamaz Kazımcan'dan da geçen senenin açık ara uzağında ikiside oynamamalı...

Barış Alper bence bugün baya baya oynadı ya , tabi daha güçlü rakiplere ne yapar bilemeyiz. Teteyi bence çerçöp maçlarda forvet deneyebiliriz.

valla kazım yine batırınca barış mı oynasa dedik kendi aramızda ilk yarı okan hocam uyguladı hemen :asd:

bence ciddi ciddi düşünülebilir hatta kolay lig maçlarında boey'i dinlendirmek için de deneyebiliriz sağda

Kazım'ı gören alt yapı oyuncuları böyle adaletin diyordur. Bir adamın bu kadar defosu olur mu ya pozisyon almayı bilmiyor.

Az biraz iyi pas yapan kaliteli bi takıma karşı görürüm ben barışı. Fantaziye hiç gerek yok, altyapıdan bi sol bek koyarım daha iyi

Elinde sol ayaklı boey, davies falan yoksa sol bek kim oynarsa oynasın sırıtır. Hatta sol ayaklı boey bile sırıtır çünkü onun önünde genelde Rashica, Barış, Tete gibi defansa yardıma gelmeyi seven atamlar oynuyor. Orta saha oyuncuları da daha çok sağa gidiyor.

Elinde eğer Bruno Guimaraes, İlkay veya bir tane daha Torreira yoksa 8 numarada kim oynarsa oynasın sırıtır. Çünkü sen 8 numaradan hem rakip ceza sahası önünde basmasını, hem rakip 6 numaraya basmasını, hem orta alanda 2 kişiyle genelde 3 kişilik rakibe üstünlük kurmasını, hem de geriden oyun kurmasını bekliyorsun.

Benim anlamadığım hoca madem bu oyunda ısrar edecekti. Niye Angelino’yu, Ndombele’yi, Kerem Demirbay’ı aldınız kardeşim? Ne adamların kariyeriyle oynasaydınız, ne biz bu işkenceyi çekseydik. Bu transferler yapılınca ben dedim ki hoca vazgeçti herhalde. 3’lü stoper veya 3’lü orta saha oynayıp 3-8 numaralardaki fiziki eksikliğğ önden feragat ederek kapatacak. Ee onu da yapmadı.

Yahu dünyanın hiçbir yerinde farklı tarzda oyuncularla aynı sistem oynanmaz. Ya oyuncular değişir, sisteme uygun oyuncular transfer edilir. Ya da taktik değişir, oyunculara daha uygun taktik bulunur.

Bu inat niye ben onu anlamıyorum. Hocanın ısrar ettiği taktik Avrupa ve Derbilerde işe yarıyor. Yani sana karşı geriden oyun kurmaya çalışan takımlar için efsane bir taktik. Bayern’i bile çaresiz bırakıyor. Ama standart lig maçlarında bir halta yaramıyor. Ee bari lig maçlarında farklı bir oyun anlayışı belirle hoca. Açık konuşacağım geriden oyun kurmayan takımlara karşı bu oyun sistemi tamamen çöküyor. Yetenekli ayakların işi bitirmesine bakıyoruz.

Biraz yeniliklere açık olmak lazım. Elindeki oyuncu havuzu belli. Özellikle anadolu maçlarında farklı bir oyun anlayışı belirlemek şart. Ha Avrupa için şu an uyguladığımz oyun anlayışı şart. Ama her maç aynısı onanmak zorunda değil. Hafızayı biraz kuvvetlendirmek, rakibi şaşırtmak farz

Üst Alt