Devre Arasında Alabileceğimiz Forvetler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devre Arasında Alabileceğimiz Forvetler

Devre arasına daha vakit var, fakat kulübümüz şimdiden bir forvet transferi için çalışmalara başlamalı. Hatta bir forvet transferi bitirmeli. Mevcut şartlarda bonservis ödeyerek transfer yapmamız çok zor gözüküyor. Kiralık/Sözleşmesi bitecek/Bonservisi elinde olan futbolculara yöneleceğiz yüksek ihtimal.

Kimleri alabiliriz? Nasıl alabiliriz? Bunları konuşalım.

(Forumda herkesin futbola inanılmaz hakim olmadığını düşünerek futbolcularla ilgili ufak açıklamalar yazacağım. Futbol üstadı kardeşlerim beni linç etmeyin.)

1) Graziano Pelle: 33 Yaşında 193 cm boyunda, bitiriciliği iyi olan bir pivot-santrafor. Sözleşmesi devre arasında bitiyor. Ancak yanlış bilmiyorsam kulübünün sözleşme uzatma opsiyonu mevcut. Eğer uzatmazlarsa, Pelle ile 1.5 yıllık bir sözleşme yapılabilir.

2) Nilmar: 34 Yaşında 180 cm boyunda çabuk bir forvet. Kendisi şu anda kulüpsüz. Villareal kariyerinden sonra arap liglerinde geçti kariyeri. Fiziği, formu ne durumdadır bilemem. Ama şu anki forvetsizlikte denenebilir.

3) Jonas: 34 Yaşında 182 cm boyunda iyi bir santrafor. Geçen sezon Benfica ile 37 gol attı. Bu sezon Benfica'da sadece 28 dakika süre aldı. Benfica normalde bu adamı satıp para kazanırdı. Neden satamadılar, neden takımda kaldı bilemiyoruz. Fakat gözden çıkartılmış durumda. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Benfica gibi bir kulüp Jonas'ın alıcısı varsa, para kazanmak isteyecektir.

4) Alan Douglas: 29 Yaşında 185 cm boyunda iyi bir bitirici. Çin'de sözleşmesi devre arasında bitiyor. Eğer sözleşme uzatmayacaksa kesinlikle almalıyız.

Listeye daha sonra eklemeler yapabilirim. Takipte kalın. Yorumlarınızı esirgemeyin.

Yaş konusuna takılmadığım tek nokta forvet transferi, aksine bizde yaşlı forvetler daha çok iş yapıyor bakın drogba kaç yaşındaydı bize geldiğinde 35'ti sanırım.

Forvet transferi için yıldız forvet olmak kaydıyla 30-35 yaş aralığı çok makul.

Drogba, Demba ba, Mario Gomez, Robinho, Wagner Love, Kone, Papis Cisse, Diafra Sakho, Slimani, Doukara, Etoo, Pato gibi forvetleri 25 yaşında İngiltere oynarken alamazsın ne yazık ki, adamlar önce Çin'e gidecekler ya da 30 yaşını aşacaklar bonservissiz bedavaya ancak öyle alabilirsin yıllık maaşları da uygun olur

4 forvet olur ortada sarp barış oynar , kanatlar uçar forvet olmaz hepsi olur stoper olmaz orayıda bulursun bekler sabri carole olur. Ben 36 yaşındayım. 1 kez gördüm tam olduğumuzu ondada avrupa nın en ebesini belliyorduk zaten ligi geç.

los pollos hermanos gustavo reis sana yakışmadı
Yönetim bugüne kadar hayal kirikligi.
Emre Akbaba taraftar zoru ile alindigi icin bütce kalmadi argümanini da kabul etmiyorum kendi bakis acimdan.
Yönetim o tür baskilari yönetmek icin, gerekirse taraftarin baskisina ragmen daha elzem ihtiyaclari gidermek icin vardir.

Yönetim bugüne kadar hayal kirikligi.
Emre Akbaba taraftar zoru ile alindigi icin bütce kalmadi argümanini da kabul etmiyorum kendi bakis acimdan.
Yönetim o tür baskilari yönetmek icin, gerekirse taraftarin baskisina ragmen daha elzem ihtiyaclari gidermek icin vardir.

Akbaba'yı biz istedik diye alan yönetim 3 ay forvet istedik niye almadı acaba ?

Başkasının yanlışını bugün kapatırsan yarın daha beterini yapar.

mustafa cengiz:borçlarımızı ödeyebilmek için yıl sonuna kadar 29 milyon euro para bulmamız lazım.

bu açıklamaya göre sene sonuna kadar eren-sinan-onyekuru ile yola devam.

Evet bu da var, taraftarin daha da yogun baski yaptigi bir sürü durum oldu bugüne kadar ve karsilik bulmadi, sadece bu yönetim ile alakali da degil.

Akbaba

Yabancı sınırı
Rotasyona topçu gerekliliği
Fb'nin almak istemesi
Belhanda'nın kötü oyunu falan bir sürü faktör üst üste geldi alındı , taraftarın payı varsa bile yüzde 5'dir.

Üst Alt