Devre Arasında Garry Rodrigues'e 8 Milyon Euro Teklif Geldi İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
15-20 mil. € bandında olmayan tekliflerde masaya oturulması dahi kabul edilemez ...

İnşallah yeni transfer rekorumuzu Garry Rodrigues kırar ...

15 veren varsa satılsın hemen. Hazır mal satarak borç kapanmaz böyle iş yaparak bir kaç senede eritiriz. Her sene 3,4 oyuncu satsak yeter.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cenk’in 22 ettiği yerde Garry’i 15 altında satmak doğru olmaz güncel performansıyla. Haa daha sonra performansı düşerse bilemem ama şu an için 15’den aşağı satmak enayilik olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Önümüzdeki yıllarda transfer yapabilmek için tıpkı Bruma-Ndiaye 'de olduğu gibi Rodrigues-Belhanda-Maicon artık kime teklif gelirse ciddi ciddi düşünmemiz lazım. Ederini bulduğu anda her oyuncu satılabilir

Garry Rodrigues 'in bu sezon ki formu çalışkanlığı göz önüne alındığında bu piyasadaki değeri +15 mil. € civarlarındadır ...

Bu yönetime oyuncu satisi konusunda güveniyorum başkanın söylediğine göre 3 günde 2.7 artırmışlar ndiayenin satışını

abv juve

Bence 20 den yukarı bir fiyat istenmeli. Garry gibi hızlı koşucu atlet ve şutlarıda kısmen iyi topçular karaborsada şuanda.

40m kapı açalım 30 a kadar inelim.

sattığın kadar al derlerse iyi patlarız
Öyle bir durum yine katilmama cezasina göre fena olmaz.
Sanirim öyle bir durumda Uefa kaca alip kaca satildigi ile pek ilgilenmez.
Tabii Maiconu satip yerine uyguna benzer kalitede adamlar bulmak icin iyi bir yönetime ihtiyac var.
Su an görevde olan yönetim benim icin hala kapali kutu.

Son düzenleme:
Öyle bir durum yine katilma cezasina göre fena olmaz.
Sanirim öyle bir durumda Uefa kaca alip kaca satildigi ile pek ilgilenmez.
Tabii Maiconu satip yerine uyguna benzer kalitede adamlar bulmak icin iyi bir yönetime ihtiyac var.
Su an görevde olan yönetim benim icin hala kapali kutu.

gelecek iyi değil

ben artık günlük eğlenceme bakıyorum

içine etmişler kulübün

gelecek iyi değil

ben artık günlük eğlenceme bakıyorum

içine etmişler kulübün
Evet orasi öyle görünüyor.
Bazi arkadaslari anliyorum, 16 Milyon gibi bir rakama oyuncu satiyorsun.
Ilk baktigin zaman iyi para ama sattigin o oyuncuyu kaca aldin, bunu dikkate almiyor kimse.
Aldiginin yüzde elli fazlasina satmak ile borc falan kapanmaz.
Anca alt yapidan cikardigin oyuncular veya cok ucuza aldigin oyunculari öyle fiyatlara satabilirsen borc azalir.

Ndiaye´den gelen ilk pesinat ucup gitti haberleri var.
Muhtemelen acil olan ödemelerin hepsine bile yetmemistir.
Bu yüzden paranin geri kalani kirdiralacak haberleri var, yani kazandigin para biraz daha azalacak.
Su an acil olan ödemeleri yapacaklar, peki ya sonrasi?
Her ay ödeme var, bundan bagimsiz bir de sattigin adama ödemekle yükümlü oldugun bonservis muhtemelen duruyor.
Oyuncularin maasini ödemeyen eski yönetim sezon basi alinan oyuncularin bonservisinin ne kadarini ödemistir?
Oyuncuyu aldigin kulüp ne yapacak, sana o parayi hibe mi edecek?

Öbür tarafta sampiyonlugu kazanmak simdi daha zor.
Olamazsan satistan cebine kar kalandan fazlasini kaybedeceksin.

Son düzenleme:
Evet orasi öyle görünüyor.
Bazi arkadaslari anliyorum, 16 Milyon gibi bir rakama oyuncu satiyorsun.
Ilk baktigin zaman iyi para ama sattigin o oyuncuyu kaca aldin, bunu dikkate almiyor kimse.
Aldiginin yüzde elli fazlasina satmak ile borc falan kapanmaz.
Anca alt yapidan cikardigin oyuncular veya cok ucuza aldigin oyunculari öyle fiyatlara satabilirsen borc azalir.

Ndiaye´den gelen ilk pesinat ucup gitti haberleri var.
Muhtemelen acil olan ödemelerin hepsine bile yetmemistir.
Bu yüzden paranin geri kalani kirdiralacak haberleri var, yani kazandigin para biraz daha azalacak.
Su an acil olaman ödemeleri yapacaklar, peki ya sonrasi?
Her ay ödeme var, bundan bagimsiz bir de sattigin adama ödemekle yükümlü oldugun bonservis muhtemelen duruyor.
Oyuncularin maasini ödemeyen eski yönetim sezon basi alinan oyuncularin bonservisinin ne kadarini ödemistir?
Oyuncuyu aldigin kulüp ne yapacak, sana o parayi hibe mi edecek?

Öbür tarafta sampiyonlugu kazanmak simdi daha zor.
Olamazsan satistan cebine kar kalandan fazlasini kaybedeceksin.

futbolcu satarak bu iş dönmez. Sevilla ne adamlar sattı hala en borçlu kulüpler listesine

altyapı dan adam yetiştirip satacaksın falan onlar da hikaye

Porto geçen sene mali zorluk yaşamadı mı, ne adamlar sattılar onca paraya

biz memleket sınırları içinde kaldık pazarlama bakımından ve gelirler çok sınırlı

storelar da ürün kalmadı hasılat 10 milyon tl kasaya girecek muhtemel rakam 3 milyon

bu finansal şartlar altında bu iş yürümez,satılan gayrimenkuller de geçmiş 5 senenin zararını anca kapatır ,300 milyon dolar borçla baş başa kalırız elde avuçta bir şey olmadan

kimse masal anlatmasın,iyi günlerin keyfini sürelim

Üst Alt