GSC Haber - Devre Arasında Hangi Forvet Oyuncusunu Almalıyız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Devre Arasında Hangi Forvet Oyuncusunu Almalıyız?

Sınır da gevşeme olursa (Saha da 6-7 yabancı gibi)

Huntelaar ( 2.5-3 Milyon Euro civarı olursa) + Podolski(kiralık) ilaç gibi gelir bize.

YABANCILAR

Muslera
Chedjou
Melo
Podolski
Sneijder
Huntelaar

olur enfes de kalite olur.

Her maç 3+ gol buluruz TT Arena'da.

Forum ölmüş ya mesajlara hayret ediyorum.

Herkes mazide yaşıyor.

kimisi 10 15m euroluk adamları sayıyor dünyadan bi haber kulüpte para yok.

kimisi emekliliğini almış formasını asdı asacak adamları..

ondan sonra da yöneticilere kızıyoruz..

Ya hu takımı gençleştirmek şart.
başarı için illa senelik 3-4m euro alacak 8-10m euroluk adamlara gerek yok...

Basel yıllardır UEFA da yarı final oynuyor.
Şamp. liginde 2. tura çıkıyor.
içeride dışarıda chealse ye vuruyor.
Kaç lira en fazla para alan topçusu ?

Bu sene çıkamasada Olimpiakos her sene şamp. liginde her sene iddialı istikrarlı...

Sevilla nın kaç tane 10m euroluk oyuncusu var geçen sene ueaf yı aldı ?

GS da her başarıdan sonra böyle para krizi yaşamamak için süper starlara gerek yok.
Adam gibi bir scout ekibi ile iyi oyuncuları hırslı oyuncuları ucuza bulup getirmeli istikrarlı olmalıyız.

Podolski Campell tarzı kanat forvetler olmaz 4-3-3 oynamayacağız bence sırtı dönük , dar alanda etkili , fizikli teknik

adebayor_1551059a.jpg

Herkes mazide yaşıyor.

Bu sene çıkamasada Olimpiakos her sene şamp. liginde her sene iddialı istikrarlı...

GS da her başarıdan sonra böyle para krizi yaşamamak için süper starlara gerek yok.
Adam gibi bir scout ekibi ile iyi oyuncuları hırslı oyuncuları ucuza bulup getirmeli istikrarlı olmalıyız.

Ligde iddiamız kalmasa bu dediğin güzel de şu an nokta atışı kısa vadeli çözümlere ihtiyaç var. Devre arası alınacak adamın direkt takıma katkı vermesi şart. Henry'i diyorsan emekliliği gelmiş diye doğru gelmiş ama en azından 6 aylık gücü daha var düne kadar MLS'te yardırmış adam ki MLS bizim ligi ikiyle çarpar.

Yoksa gençleşme konusunda da scouting konusunda da haklısın.

İlk aday Seydou Doumbia olmalı bence zor olacağını düşünüyorum ancak gerçekten kolay kolay bir daha forvet aramayız kariyerine son verene kadar.

Arkasına ise sezon sonu sözleşmesi bitmesi itibariyle ; Shaktarlı Luiz Adriano diyelim , bu arada tabi ki Huntelaar ve Podolski'ye de kapılarımız sonuna kadar açık ancak yaş ve performans mevzusu da göz önünde tutulursa ; Doumbia ve Adriano'ya öncelik vermek daha iyi olur diye düşünüyorum.

adamlar bir demba ba ile lider oldular, biz bu isimlerden Hunteları alsak yeter ama bu ülkede Burak' ı yedek kulübesinde oturtmazlar

Wilfred Bony veya Batefimbi Gomis Swensea hangisini istemiyorsa bize versin :) Newcastle'dan Sammy Ameobi de olabilir hem abisi Shola Ameobi de Türkiye'de oynuyor

Hiç ümidim yok bu yönetimden. Zaten mayıs gelse de bıraksak diye bakıyor emanetçiler. Dede zaten Allah'a emanet. Basketbol şubesi falan da rezalet durumda. Tek olumlu işleri Prandelli'yi göndermek oldu. Bunlara kalsa onu da yapmayacaklardı da taraftar baskısına dayanamadılar.

Herkes mazide yaşıyor.

yemin ederim şu gençleşme konusu da gına getirdi. 2005 senesinde gençleşme dediler, kulüp 7 senede kendini anca toparlardı. geçtiğimiz yıllarda 2 sene üst üste şampiyon olduk, yine gençleşme diye başladılar ve takım yıne dağıldı. yahu yeter artık valla bıktım. yemin ederim bıktım, cidden bıktım. :asd: biz beceremiyoruz işte gencolar bırakalım bu hevesleri. hani en sonunda kulüp tamamen kapatılacak millet o zaman rahat edecek heralde.

yemin ederim şu gençleşme konusu da gına getirdi. 2005 senesinde gençleşme dediler, kulüp 7 senede kendini anca toparlardı. geçtiğimiz yıllarda 2 sene üst üste şampiyon olduk, yine gençleşme diye başladılar ve takım yıne dağıldı. yahu yeter artık valla bıktım. yemin ederim bıktım, cidden bıktım. :asd: biz beceremiyoruz işte gencolar bırakalım bu hevesleri. hani en sonunda kulüp tamamen kapatılacak millet o zaman rahat edecek heralde.

Hocam 30+ yasında adamlarla güzel futbolu unut o zaman..

basan takım hayali kurmayacan

Bu gün GS ın sorunlarından en büyüğü budur takım aşırı yaşlı..

Mancini daha geldiği ilk günden söyledi bunu .

Güzel futbol oynatmak isteyebilirsin ama elindeki kadro buna elverişli değil..

Ben o yüzden diyorum Morinho Ancelotti gelse bu kadroya bir yere kadar müdahale edebilir bu takım yine çok sıkıntı çeker

Üst Alt