Devre Arasındaki Transferlerimizin Alacağı Maaşları Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devre Arasındaki Transferlerimizin Alacağı Maaşları Açıklandı

Galatasaray'da devre arası transferlerine ödenecek ücretler : *

Pulgar : 750 bin Euro *

Pena : 375 bin Euro *

Gomis : Bu sezon 750 bin Euro / Gelecek sezon 1.7 milyon Euro *

Semih Kaya : 4 milyon TL

Gomis gerçekten iyi transfer oldu .Mustafayi isteyen varsa satılmalı oraya gerçekten kaliteli bir transfer yapılmalı ali Akman da alınıp üçüncü forvet olarak denenmeli

Muslera'mızın maaşı gözüme iyice battı Peña'yı görünce.Bir şekilde ayrılmamız lazım, nasıl o parayı bırakıp gider bilmiyorum ama en azından kaleci antrenörü falan olsun.

Futbolcu maaşları benim gözüme düşük geliyor artık mevcut ekonomide. Mesela Semih'in aldığı 4mTL'ye İstanbul'da iyi semtlerde 3+1 daire bile vermiyorlar artık 😂

Semih bedavadan para alacak demek. Ne ballı adamlar var
En dandik mevcut kurda bile adamin yilligina vurdugun zaman 500 bin eurodan fazla ediyor. Ederinin %30 fazlasini aliyor.

Gerci bizimkiler yarim sezonluk maasi tüm sezona vurmuyor. Gomis 750 bin - > Yeni sezonda 1.5 yerine 1.75 aliyor.

Semih'i 9-10 milyon TL'lik oyuncu olarak görmüsler.

Iğrenc bir transfer dönemi 2 maçlığına kaleci alcaz diye gedsonu almadı beceriksizler.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Gedson’ın alınmasını en çok isteyen kişilerden biriyim. Ancak alınmamasının nedeni diğer transferler değil, Galatasaray’ın o parayı veremeyecek oluşuydu.

Muslera’nın maaşı 1.5 milyon Euro olmalıydı.

Gomis’in maaşı makul. Adam hala güçlü ve hala pozisyona girmesini biliyor. Pozisyona soktuğumuz sürece gollerini atar, maaşının karşılığını verir.

Pena’nın maaşı harika.

Pulgar’ı izlediğim şu kısa süreçte beğenmedim. Umarım performansı artar. Maaşı normal gözüküyor.

Semih’in maaşı bence çok yüksek.

Sonuçta imza parası vesaire gibi çakallıklar yoksa, Burak Elmas döneminde oyunculara makul maaşlar ödemeye başladık gibi görünüyor. Senelerdir olmalı dediğimiz 25-30 milyon Euro bandına erişeceğiz gibi görünüyor.

Şampiyonlar Ligi yokken, TV, sponsor ve stadyum gelirleri Euro bazında çökmüşken, bu rakamlara inmek şarttı. Doğru hamle.

Feghouli, Babel ve Diagne’den kurtulabilirsek iyi olacak. Umarım sözleşme yenileme aptallığını yapmayız.

Muslera’yı da gönderip dört yabancı zorunluluğu nedeniyle Türk bir kaleci ile devam etmeliyiz.

Gomisin alınması saçmalık bana göre illa bi tecrübe gerekiyorsa bu melo olmalıydı. Mohamed-Diagne-Gomis çık hadi işin içinden

Üst Alt