Dexter | New Blood - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1x9 çok iyiydi. Buna rağmen eksikler de yok değil.

Kurt çok ucuza gitti, daha kompleks bir operasyon beklerdim. Keza Dex'in her şeyi anlattığı sahneler daha sarsıcı olabilirdi. Ayrıca MFK'nın başına gelenler de geçiştirilmiş gibi. Polisin alık halleri de baydı bir tık. Videosunu bekliyorsun daha ne şüphesi bu her şey açık.

6.bölümü bitirdim.uzun süre ara verip başlayan diziler genelde fiyasko olur.lakin dexter biraz paslansa da kalitesi var tartışmasız.
Bu arada hatırladıkça sinirim tırmanıyor,yavşak dex nasıl kıydın ulan debraya

Beğenmedim.

*bildigimiz dexter polisi böyle tutup kaçmaya çalismaz. dogru duzgun delil yoktu zaten, batista gelse de gelmese de cok sey kanitlayacagini sanmiyorum.

*kiz arkadasi denen surtuk koskoca miami polisin 8 sezonda bulamadigini 4 bölümde bulabilmesi saçmaydi baya.

*oglu babasini öldürdü böylece kendisi katil oldu. babasi gibi olmak istemiyor ama babasi gibi olduruyor

güzel diziye hos olmayan bir son, gerçi batistayi görmek iyidi

Beğenmedim.

*bildigimiz dexter polisi böyle tutup kaçmaya çalismaz. dogru duzgun delil yoktu zaten, batista gelse de gelmese de cok sey kanitlayacagini sanmiyorum.

*kiz arkadasi denen surtuk koskoca miami polisin 8 sezonda bulamadigini 4 bölümde bulabilmesi saçmaydi baya.

*oglu babasini öldürdü böylece kendisi katil oldu. babasi gibi olmak istemiyor ama babasi gibi olduruyor

güzel diziye hos olmayan bir son, gerçi batistayi görmek iyidi

hele spoilerin icindeki 2 not kos kocaman bir fail yahu, inanamadim.

Olum bir efsane bu kadar dandik biter mi ya.

Batman, Punisher ve Dexter üçlümün birini çok dandik bir şekilde kaybettim. Madem yaşamla arandaki bağ bu kadar zayıf neden Logan'ı öldürüp kaçmaya çalışıyorsun? Angela olacak sürtüğün de bütün dizi boyunca ''Memur Teoman'' olup son sahnede Harrison'a izin vermesi saçmalığın dik alasıydı.

İnşallah o Harrison piçine spin off falan yapmazlar. Gerizekalı piç kurusu.

ulan madem bi bok yiceksiniz batista ile dexter yüzleşse orda bi olaylar cıksa yakalansa sonra intihar edip ölse veya idam yapacagınız sona atlıyım. dexter o polisi asla öldürmezdi

Üst Alt