Dexter | New Blood - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Dexter

Hastasıyım...Koluma dövmesini yaptırmayı düşünüyorum. Michael C. Hall, beğendiğim de bir oyuncu... Kararsız kaldığım konu direkt DEXTER mı yazdırayım yoksa şu postervari resimlerden birini mi yaptırayım kararsızım...

Hastasıyım...Koluma dövmesini yaptırmayı düşünüyorum. Michael C. Hall, beğendiğim de bir oyuncu... Kararsız kaldığım konu direkt DEXTER mı yazdırayım yoksa şu postervari resimlerden birini mi yaptırayım kararsızım...

Bende dovme yaptirmayi dusunuyorum fakat dovme yaptiran kisilerin cehennemde yeri yokmus. Afedersiniz ama bosaldiginiz taktirde bu gecerli oluyormus yani ya dovme yaptirim bosalmamaniza bakacaksiniz omur boyu ki bu imkansiz ya da cehennemlik olacaksiniz.

Tabi bu ne kadar dogru bilmiyorum ama boyle duydum. Dini konularda UZMAN olanlar bi aydinlatsa bu konuyu cok iyi olacak. Hocaya gitsem hangi hocaya guvenecegimi bilemem, herkes bir baska konusuyor bu devirde.

Bende dovme yaptirmayi dusunuyorum fakat dovme yaptiran kisilerin cehennemde yeri yokmus. Afedersiniz ama bosaldiginiz taktirde bu gecerli oluyormus yani ya dovme yaptirim bosalmamaniza bakacaksiniz omur boyu ki bu imkansiz ya da cehennemlik olacaksiniz.

Tabi bu ne kadar dogru bilmiyorum ama boyle duydum. Dini konularda UZMAN olanlar bi aydinlatsa bu konuyu cok iyi olacak. Hocaya gitsem hangi hocaya guvenecegimi bilemem, herkes bir baska konusuyor bu devirde.

Alakası yokmuş.Külliyen yalan yani.

Dini konulara fazla girmeyelim, özellikle tartışma yaratabilecek olanlara ama;

Direk cehennemlik olacak diye bir şey söz konusu değil. Peygamber Efendimiz (sav) dövme yaptıranları lanetlemiştir. Yani caiz değildir. Ama cehennemlik olduğunu söyleyemeyiz.

“Resulullah sallallahu aleyhi ve selem faiz yiyeni, yedireni, ona şahitlik edenleri, onu yazanı; dövme yapanı, güzelleşmek için dövme yaptıranı, sadakaya mani olanı, hulle* yapanı ve hulle yaptırmak isteyeni lanetledi.” (Buhârî, Libâs, 82-87; Müslim, Libâs, 119)

Ne muhtesem bir dizidir bu arkadas.

Hayatini etkiliyor insanin resmen, özellikle Dexter karekterini icinde yasiyor insan neredeyse :D

4.sezonu bitirdim suanda ve apisip kaldim harika finaldi.

Her oturmama 4-5 bölüm izliyorum cok feci sariyor yahu, yok böyle bi dizi yok.

Ne muhtesem bir dizidir bu arkadas.

Hayatini etkiliyor insanin resmen, özellikle Dexter karekterini icinde yasiyor insan neredeyse :D

4.sezonu bitirdim suanda ve apisip kaldim harika finaldi.

Her oturmama 4-5 bölüm izliyorum cok feci sariyor yahu, yok böyle bi dizi yok.

Sen bir de 6. sezonu gör.Bence en efsane sezon 6.

6. Sezonu simdi bitirdim ve cok üzgünüm.

Daha 3-4 ay var cok baglanmistim diziye sevgilimden ayrilmis gibi oldum suanda. :eek:

Prison ve Lost harici bu kalitede zor ama bu kaliteye yakin olan bi dizi var midir baska?

6. Sezonu simdi bitirdim ve cok üzgünüm.

Daha 3-4 ay var cok baglanmistim diziye sevgilimden ayrilmis gibi oldum suanda. :eek:

Prison ve Lost harici bu kalitede zor ama bu kaliteye yakin olan bi dizi var midir baska?

Sherlock efsanedir.2 sezon ve 1 sezonu sadece 3 bölüm ne yazık ki.Ama 1 bölümüde sinema tadında.Onun için ayda 1 bölüm izlemeni tavsiye ederim.Benim gibi hepsini bir anda izlersen büyük bir boşlukta hissediyorsun kendini sonradan. :D

Üst Alt