GSC Haber - Di Marzio: "Ndombele için Fenerbahçe de teklif yaptı ama Galatasaray transfer etti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Di Marzio: "Ndombele için Fenerbahçe de teklif yaptı ama Galatasaray transfer etti"

Totenham kumar oynamış.Ben olsam 8+2 ye kafadan verirdim.Seneye 15 opsiyon koymaktansa.Ama bence oyuncu tercihi gibi durum
adamlar için çok para değil bunlar cidden.

Opsiyon verceklerse şu an 20-22 piyasa değerini 15 e bırakırıza gelmişler ve adamdan ümidi kesimişler.

Hiç oynatmasalar bile ucuza bu yaştaki adamı EPL takımı kolay kolay bırakmaz düşüncesindeyim.

Hjolbjerg belki hiç tutmayacak(trasnfr olsa mesela) - ama adamın bakıyorsun 30-40 piyasası var. EPL farklı camia.

Usanmadık mı bu çalım muhabbetinden.
Levent abi goygoy bir kenara - avatarına bakınca aklıma şu ihtimal geldi ve kehaneti yazıyorum.

Sergio Ramos uçağı bize değil Sevilla'ya gitti
GS Agrubuna Sevilla B grubuna çıktı.
Sevilla lider - biz ikinci bitirdik..

ve eşleştik...

bir şekilde uçakla getirmiş olacaksın adamı buraya ve nickname düzelecek

Levent abi goygoy bir kenara - avatarına bakınca aklıma şu ihtimal geldi ve kehaneti yazıyorum.

Sergio Ramos uçağı bize değil Sevilla'ya gitti
GS Agrubuna Sevilla B grubuna çıktı.
Sevilla lider - biz ikinci bitirdik..

ve eşleştik...

bir şekilde uçakla getirmiş olacaksın adamı buraya ve nickname düzelecek
İnşallah ama keşke Galatasaray forması ile izleyebilseydik. Nasip olmadı.

Abi işte bu ne guzel boyle totenhama salça olun, ndombele tutarsa 15 opsiyon isterse seneye hojberge salca ol.... o olmadi baskasina salca ol

Üst Alt