Diagne: "Taraftarımıza borcum var, Galatasaray için çok iyi şeyler yapacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne: "Taraftarımıza borcum var, Galatasaray için çok iyi şeyler yapacağım"

mbaye-diagne-galatasaray_3qh6iwbr8oa91ktc7q14031df.jpg

Süper Lig'de yeniden kendini ispatlamak isteyen Mbaye Diagne taraftara da mesaj gönderdi.

Diagne'nin, "Geçen sezon bana yakışmayan bir şekilde geçti. Bu kez kendimi çok iyi hissediyorum. Taraftarımıza borcum var, Galatasaray için çok iyi şeyler yapacağım" dediği öğrenildi.

Sarı kırmızılıların Diagne'yi sezon öncesi kampa alacağı ifade ediliyor. Bu süreçte resmi teklifin gelmesi halinde Galatasaray'ın görüşme yapması bekleniyor.

Şu anda Galatasaray'ın forvet rotasyonunda Falcao, Diagne ve Adem bulunuyor.

Akşam

Pek beğenmiyorum ama ihtiyacımız var.Gecen sene andone ye o kadar masraf yapmak yerine keşke takımda tutsaydik.Ffp için gerekliydi tabi o ayrı.

Forvet hattımız Falcao-diagne-adem gayet yeterli olur.İnsallah formunu yakalarsin

Falcao + Diagne+ Adem+ Ali Yavuz. Saka bir yana manyak forvet rotasyonu olabilir. Diagne daha da kafadan sakat olmaz. Hele Penalti olaylarina karismaz Falcao sahadaysa. Falcaoya‘da inanilmaz yük binmez. Gecen Sene falcao+ Adem haric gol atan adam olmadi. Sadece donk +saracchi süpriz gollere basvurdular, Emre A. Da Falcaodan sonra düstü biraz

dengesizin teki olsada en azından sakatım ayagına yatıp maç oynamamazlık yapmaz falcao denen adamın yaptıgı gibi herşeyini vermeye çalışır bu yüzden bende 5 milyon üstü teklif yoksa kalması taraftarıyım

Umarim kampa götürdük den sonra adami begenmeyip gene kiralik biryere yollamazlar.

Kiralik gidiyorsa bu sefer zorunlu opsiyon sart olmali. Yoksa Maicondaki yedigimiz kaziki gene yeriz.

Üst Alt