Diagne'nin Gol Atamama Sebebi Ortaya Çıktı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rakipler için tehtid oluşturuyor ama koşu yapan kovalayan bir oyuncu olmadığı için oyun içinde çok yok. Ceza sahasında topla buluşturacaz da atacak. Rakipler önlemini alıyor, ekmeğini yaninda oynayanlar yiyor. Biz o bölgeye gomis gibi o alanda sürekli kovalayan adam alacaktık. 2 forvette benzer tip.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence bu durum çok sıkıntı değil ama insanlar skorerliğe bakıyor. Ben hiç Sinan'ı ya da Ereni mesela iki/üç kişinin tutmaya çalıştıgini görmedim. Diagne ciddi bir tehdit ve rakip stoperleri korkutuyor, defansta diğer oyunculara boşluk yaratıyor.

Diagne beslenmiyor yazınca beslenmesine dikkat etmiyor sandım bi an :dddd

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akıllı forvet kendi pozisyonunu kendi yaratır.
Golü koklar.

10 milyonluk oyuncunun Beslenemiyorum deme hakkı yoktur.
İş beslenmeye kalsa herhangi birini koy ileri boş kaleye her türlü topu iteler.

Önemli olan kendi takım arkadaşlarına gerekli boşlukları yaratıp takımı pozisyona sokmak.

___
Bizi daha fazla rezil etmeden hemen İSTİFA!
Eren ve Sinanin sampiyonlar liginde içeri itelediği gibi değil mi ?

Bence bu durum çok sıkıntı değil ama insanlar skorerliğe bakıyor. Ben hiç Sinan'ı ya da Ereni mesela iki/üç kişinin tutmaya çalıştıgini görmedim. Diagne ciddi bir tehdit ve rakip stoperleri korkutuyor, defansta diğer oyunculara boşluk yaratıyor.
forvetsiz geçen koca ilk devrenin dezavantajları suan bunlar. forvet gelince her maç 3 gol atacak sanıyor taraftar. o işler keşke bahsettikleri gibi basit olsa. bide en son forvet izleri gomis'ti. koşan, basan düşmeyen bi oyuncuydu. ordan bu tarzda forvete geçince tepki oluyor doğal olarak. çünkü diagne gol atamadığı gibi mücadele de etmiyor. son maçta ndiayenin yaptığı boş koşuyu kendisi yapmalıydı mesela. ama o güç yok kendisinde. neyse düzelir ins. beklemekten baska çare yok.

Üst Alt