Diagne'nin Koşu Performansı Teknik Heyeti Tatmin Etmedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben maç eksiği olduğunu düşünmüyorum bu arada , diagne biraz kendisine topun servis edilmesine alışmış bir oyuncu.Ama Fatih Hoca'nın sisteminde forvet her yerde olur , takımın en çok koşan mücadele eden oyuncularından biridir.

Eğer mücadele etmezse zaten takımdaki yerini kaybeder.
Nasil yani?
Huyunu suyunu bilmedigimiz bir adama 10 milyon mu gomduk?

Ndayenin koşu mesafeleri düşündürücü. Trabzon maçında listede bile yok.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Mal mal oraya buraya koşup koşu mesafesini arttıracağına Trabzon maçındaki gibi efektif ve etkili oynasın daha iyi.

Diğer maçlarda çok koşup ilk 5'e girdi de ne oldu. Sadece çok koşmayı iyi birşey diye belliyor bizim insanımız ama o koşuları doğru şekilde uygulamayınca istersen maç başına 15km koş etkisi olmaz.

sent via GSC

Nasil yani?
Huyunu suyunu bilmedigimiz bir adama 10 milyon mu gomduk?
major bir problem değil , adapte olması lazım.

çok iyi top tekniği ve muazzam bir fiziği var , kafa vuruşları gayet iyi.

biraz koşup mücadele ederse hem kendini hem de takımı ileriye taşıyacaktır.

ceza sahasında gömülü beklememesi lazım aynı mitroglu gibi.

Jardel veya Drogba çok mu koşuyordu
drogba kanatlara kayıp top kontrol edip iki stoperi oyalıyor rakip sahaya yüklenmemiz için zaman kazanıyordu.

drogba çok akıllı bir adam , chelsea zamanında füleli yardıran komple bir stoperdi , yaşlandıkça ağırlaşsa da pivot özellikleriyle devam etmesini bildi.Fiziğini ve top kontrolünü kullanarak oyunu rakip sahaya yıkmamızı sağlamıştı , diagne hem genç hem daha hızlı sadece efor göstermesi gerekiyor komple bir golcü olabilmesi için.

Yahu ne kadar saçma sapan işler ile uğraşıyoruz. Diagne koşucu bir forvet değil 1 senedir Kasımpaşa 'da izliyorum adamı 9.5 km bile koşmamıştır çoğu maçta gerçekten Trabzon maçında yine kendisine göre iyi koştu mücadele etti

Koşucu olmayan bir forvetten her maç +10 km koşmasını bekleyeceğimize orta sahamızda Fernando ve Donk 'un ne kadar koştuğuna bu koşuların ne kadar verimli olduğuna bakalım ...

fb maçında her oyuncumuz ortalamadan 0.5-1 km fazla yapsa, o kuşları papazın çayırına gömeriz. Futbolda Atletizm çok önem kazandı. Umut Bulut bile profesyonel futbolcu olup 15 gol filan atabiliyor.

major bir problem değil , adapte olması lazım.

çok iyi top tekniği ve muazzam bir fiziği var , kafa vuruşları gayet iyi.

biraz koşup mücadele ederse hem kendini hem de takımı ileriye taşıyacaktır.

ceza sahasında gömülü beklememesi lazım aynı mitroglu gibi.
Bir adami oyle kolay kolay degistiremezsin. Oyle bir oyuncu ariyorsan haftalarca arastirma yapip bulacaksin. Sen Jardele 10 km kosturabilir misin?
Bana gore haber de palavra. 10 milyon verdigin adami kosmuyor diye kenara alacaksak isimiz var. Felipe olayina donmesin de

Bir adami oyle kolay kolay degistiremezsin. Oyle bir oyuncu ariyorsan haftalarca arastirma yapip bulacaksin. Sen Jardele 10 km kosturabilir misin?
Bana gore haber de palavra. 10 milyon verdigin adami kosmuyor diye kenara alacaksak isimiz var. Felipe olayina donmesin de
kimsenin oyuncuyu kenara aldığı yok yahu , hemen alevlenmeyin.
fatih hoca aynı sıkıntıları burak ile yaşamıştı , hatırlarsanız sezon başında bu sene burak'tan çok daha farklı daha iyi bir oyun bekliyorum oyunda daha aktif olacak daha çok koşacak demişti.Hoca dolanan yer değiştiren oyuncular istiyor her daim.Statik oyuncu sevmez bunu herkes bilir , ona göre diagne'nin oyununu geliştirecektir , nasıl donk'u muazzam geliştirdiyse.

drogba kanatlara kayıp top kontrol edip iki stoperi oyalıyor rakip sahaya yüklenmemiz için zaman kazanıyordu.

drogba çok akıllı bir adam , chelsea zamanında füleli yardıran komple bir stoperdi , yaşlandıkça ağırlaşsa da pivot özellikleriyle devam etmesini bildi.Fiziğini ve top kontrolünü kullanarak oyunu rakip sahaya yıkmamızı sağlamıştı , diagne hem genç hem daha hızlı sadece efor göstermesi gerekiyor komple bir golcü olabilmesi için.
Hürmetler

kimsenin oyuncuyu kenara aldığı yok yahu , hemen alevlenmeyin.
fatih hoca aynı sıkıntıları burak ile yaşamıştı , hatırlarsanız sezon başında bu sene burak'tan çok daha farklı daha iyi bir oyun bekliyorum oyunda daha aktif olacak daha çok koşacak demişti.Hoca dolanan yer değiştiren oyuncular istiyor her daim.Statik oyuncu sevmez bunu herkes bilir , ona göre diagne'nin oyununu geliştirecektir , nasıl donk'u muazzam geliştirdiyse.
Zaten inanmiyorum habere fakat dogru da olsa kesilmesi sacma zaten

fernando boş koşuyor mesela, önemli olan doğru koşular yapıp alan kapatması veya alan açması

bunun yakın zamandaki örneği de ciğerci kekosu 11-12 koşuyordu devamlı, bi boka yaramadan defoldu gitti layığı olduğu yere.

Üst Alt